Yalın fiber internet önerisi

Fatih Ardıç

Hectopat
Daha fazla  
Bulunduğum bölgede superonline fiber ve ttnet fiber varmış.
#En fazla 70 TL
#En az 50 GB AKK
Fiber için modem almak gerekiyor mu ? Şu an vodafone ADSL kullanıyorum.

Yalın fiber internet önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline kullanıyorum, çok memnunum. Toplamda 70 lira ödüyorum. Bunun 60 lirası 100 mbps 125 GB AKK için, 10 lira da gece kuşu paketi, 00.00 - 06.00 saatleri arasında AKK yok. AKK aşarsam dahi gece saatlerinde yine 100 mbps hızdan yararlanabiliyorum. Çözümleri de hızlı ve kolay oluyor, öyle büyük bir problem yaşamadım şimdiye dek.

Superonline kullanıyorum, çok memnunum. Toplamda 70 lira ödüyorum. Bunun 60 lirası 100 mbps 125 GB AKK için, 10 lira da gece kuşu paketi, 00.00 - 06.00 saatleri arasında AKK yok. AKK aşarsam dahi gece saatlerinde yine 100 mbps hızdan yararlanabiliyorum. Çözümleri de hızlı ve kolay oluyor, öyle büyük bir problem yaşamadım şimdiye dek.

Hocam hangi paketi kullanıyorsunuz acaba ? Ben gece kuşu tarifesi kullanıyorum ama AKK bitince gece de hızım dusuyor. Gece hızı düşmeyen paket iyiymiş baya.

Teşekkür ederim. Benim paketim böyle sözleşmede falan bu şekildeydi. 1 Mayıs da şu dedikleri şey çıksın bakalım ona göre değiştiririm bende artık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı