Millenicom'un verdiği modem nedir?

Kalamakra

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Millenicom'dan internet hizmeti almak istiyorum fakat modemim yok. İnternete bir bakındım fakat tam olarak Millenicom'un ne marka ve model modem verdiği yazmıyor. İnternetten başka modem mi alsam yoksa Millenicom'un modemini mi satın alsam diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

VDSL ise, internetten bakıp kendiniz de alabilirsiniz bence kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda. Fiber olsa idi, zaten modem kiralıyolardı, Türk Telekom'dan dolayı. Fakat modem önerisi yapamayacağım çok aşırı modem değiştirmedim. Tp Link Archer C5v vermişti bana Türk Telekom fiber bağlantı için, ondan aşırı memnundum sadece bunu biliyorum :D

Stoğa bağlı olarak ZyXEL VMG1312-T20B veya TP-Link TD-W9970 veriyorlar. Bana ZyXEL denk geldi.
Bir ekleme yapayım iki modemin de herhangi bir şekilde mobil uygulama ile yönetilme imkanı yok. Genel olarak satılan VMG1312-T20B modelinin arayüzü yeni iken Millenicom'un verdiği T20B'nin arayüzü eski, bu konuyu çok araştırdım herhangi bir şekilde güncelleme vermemişler bile.

İkisinde de 5GHz bandının desteği yok fakat illa Millenicom'un modemini alayım diyorsan VMG1312-T20B için dua etmelisin, en azından tarife hızını stabil veriyor.

Geri
Yukarı