Millenicom'un verdiği modemler sıfır mıdır?

Spiderman7

Yoctopat
Millenicom'un 100Mbps Fiber internet için verdikleri modem nedir? İyi midir? 750 TL mi ne ücreti emin değilim sormak istediğim bu verecekleri modem sıfır yani kullanılmamış mı oluyor?
Modem hizmeti almam lazım ama hem parasını verip hem 2. el verirlerse olmaz. Bu yüzden bilmediğim için sizlere sormak istedim, verecekleri modem sıfır kullanılmamış mı olacak?

Millenicom'un 100Mbps Fiber internet için verdikleri modem nedir? İyi midir? 750 TL mi ne ücreti emin değilim sormak istediğim bu verecekleri modem sıfır yani kullanılmamış mı oluyor?
Modem hizmeti almam lazım ama hem parasını verip hem 2. el verirlerse olmaz. Bu yüzden bilmediğim için sizlere sormak istedim, verecekleri modem sıfır kullanılmamış mı olacak?

Sıfır modem veriyorlar.

Digitürk hariç çoğu yer sıfır modem veriyor.

İkinci el modemler genelde okul ve devlet binası gibi yerlere veriliyor.

Zaten bozulanı yenisiyle değiştiriyorlar, nadiren de taahhüdü iptal eden kişilerden sağlam olanı alıyorlar o yüzden ellerinde çoğu zaman sağlam ikinci el cihaz olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı