Milletimiz neden kazıklanmaya razı?

Ülkede bilgisiz insanları kandırmak kolay. Önceki yorumumda dediğim gibi aynı ürünü 5-6 siteden bakmayan kazıklanmaya razıdır. Aynı zamanda indirim diye fiyatları yükseltip indirim ile aynı fiyata satan insanlar var. Satın alanlar aaaa ne güzel indirim var alayım kafasında oluyor. Ülkede fiyat bilgisi 0 olduğu için millet kazıklanmaya hazır.

Bu ülkede hala Turbox alıp yorumlarına çok memnunuz yazanlar var.

Kardeşim herkes sen ben gibi oyuncu yada yüksek grafik isteyen insanlar değil. İşlemcisi iyi olanı alıp gündelik işlerini halledip memnun olanda var.
Ekran kartı iyi olanı alıp düşük grafikli oyunları oynayıp güzel diyende var. Onu bilemezsin yani sana bana göre o sistem tabi çöp. Başkalarına değil.

Bir dakika, ne?
Fiyatı yükseltip düşürüyorlar ve aynı fiyattan mi satılıyor?
Aynı fiyat değil mi artmıyor?
Daha ne olsun? :)

Kardeşim herkes sen ben gibi oyuncu yada yüksek grafik isteyen insanlar değil. İşlemcisi iyi olanı alıp gündelik işlerini halledip memnun olanda var.
Ekran kartı iyi olanı alıp düşük grafikli oyunları oynayıp güzel diyende var. Onu bilemezsin yani sana bana göre o sistem tabi çöp. Başkalarına değil.
Fikirlerine değer verdiğim bloglarını okuduğum yabancı birisi 200 dolarlık sıfır bir bilgisayarın kullanım için yeterli olduğunu, gerisinin lüks veya farklı amaçlar taşıdığını yazıyordu. 200 dolar yaklaşık 4000 TL sayılır. Bence doğru. Bilgisayarın ana amacı oyun oynatmak değil bence. En azından kendim için konuşayım hafif oyunlar bana yetiyor. İyi ki yetiyor. 60 fps bana yetiyor iyi ki yetiyor. Yoksa mazallah 10-15 binden aşağı şu forumda fiyat önerecek kişi çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı