Milletin Hatrına Kaspersky'e Geçiş

Malwarebytes çok pahalı. Korsan önermeyeceksiniz galiba? Vallahi ben 3 yıldır Avast'tan memnunum ama forumdakilerin bir bildiği vardır diye geçiyorum yani. ESET ve Norton kullandım önceden, hiç memnun değildim.

Hocam Malwarebytes'in 14 günlük ücretsiz denemesini bitirin sonra silip farklı e-posta ile tekrar yükleyin. Uğraşmak istemiyorsanız para biriktirirsiniz. Avast'dan eskiden bende memnundum fakat bu aralar geride kaldı. Forumda hem korsan yasak hem de antivirüsü korsan indirmek garip. Pahalı ama Norton'da iyidir. Kaspersky'a alternatif olarak öneririm forumda. ESET'le böyle bir şey yaşaman garip.

Hocam Malwarebytes'in 14 günlük ücretsiz denemesini bitirin sonra silip farklı e-posta ile tekrar yükleyin. Uğraşmak istemiyorsanız para biriktirirsiniz. Avast'dan eskiden bende memnundum fakat bu aralar geride kaldı. Forumda hem korsan yasak hem de antivirüsü korsan indirmek garip.
2-3 tane e-posta adresim var. Bir aydan fazla süreceğini zannetmiyorum. Bilgisayarda şüpheli davranışlar sezersem yükleyip taramam uygun mudur?

Bankanın teklifi: 2-4₺'ye BitDefender Total Security 90 günlük. Düşünün derim. :D

Malwarebytes çok pahalı. Korsan önermeyeceksiniz galiba? Vallahi ben 3 yıldır Avast'tan memnunum ama forumdakilerin bir bildiği vardır diye geçiyorum yani. ESET ve Norton kullandım önceden, hiç memnun değildim. Önüne gelene tıklayan bir kullanıcı da değilim ama ESET kullanırken bilgisayar virüs yuvası olmuştu. Norton'un da aylık ücreti vardı, çok pahalıydı.

Forumdakilerin bir bildiği yok aslında. Çoğu, önerildiğini görüp yine 'insanların bir bildiği vardır' diyerekten bunu diğer konularda devam ettiren kişiler. Aralarında iddialı konuşup yanlış bilgilendirmede bulunanların sayısı da az değil üstelik.

Kaspersky en iyisidir ama şu an kullandığınız programı değiştirmek için bir sebep görmüyorum. Kaldırırken de o kadar aksiyona girmeye gerek yok, uninstall dosyası kurulum bitince sisteme trojan salmıyor :)

Geri
Yukarı