Milli Eğitim Bakanı Özer açıkladı! Tüm öğrencilere tatilde Yaz Okulu açılacak

Afedersiniz hocam nah çıkar bence daha millet gelen zamlara hayat pahalılığına sığınmacılara vb. şeylere karşı isyan çıkaramıyor dediğiniz şeye mi çıkaracaklar!?
Zaten bende ironi olarak yaptım. Ama çok yüksek ihtimal en az 1000 tane sosyal medyada bu kararı eleştiren gönderi olacaktır.

Ben artık şaşırmıyorum nedense. Yaz okulu ne ya? LGS'den sonra yaz okuluna mı gideceğim ben?

Ulen siz adamakıllı eğitim vermeyi öğrenin de yaz okulu kenarda dursun.

Verimli eğitimin uzun ders saatleri ile olmayacağını, sadece öğrencileri bunaltığını bilmiyorlar hocam maalesef.

Zorunlu muymuş?

Bilgim yok hocam.

Bilim dersi: İslam'ın alimleri.
Sanat dersi: İslam'ın sanata verdiği değer (?)

Sanarsın eğitimde bir Finlandiya'yız.

Dersler anladığım kadarıyla kitaptan işlenmeyecekmiş. Atölyeler de uygulamalı olarak anlatılacakmış.
Almayayım sağ olun. Kendim öğrenirim.

Meslek dersleri zaten çok uzun, bir de yaz okulu kanser eder meslek öğrencilerini.

Güzel düşünülmüş ama Türkiye'de kötü sonuçlara yol açar. Nasıl mı? Evde dinlenen çocuklarından rahatsız olan ebeveynler zoraki olarak okula gönderecek. Çocuklar dinlemeyecek. Ders veren hocalar lakaytleşecek kalitesiz bir durum çıkacak ortaya.

Allah Allah. Bir salmadınız ya bizi şimdi aileler buna gitmek için zorlar gençleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…