Milli Eğitim Bakanı Tekin: 'Türk Toplumunda Aile' dersi müfredata eklendi

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
İlkokul ve ortaokul ders programına eklenmesi bekleniyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Halkın çoğunluğunun rezalet bir aile yapısı var. Çocuklara sevginin ve sorunları konuşarak çözmenin önemi aşılanmalı. Yoksa ülkede ki saçma sapan aile yapısı aynen devam eder.
Bazı anne babalar sanki karşısındaki çocuğu değil de kanlısı gibi davranıyor. Sevgi yok, Huzur yok sabahtan akşama kadar kavga gürültü😕

Demek bu saçma aile yapısını çocuklara aşılayacaklar. Peki.

Kesin "Bir aile sadece erkek ve kadından oluşur." da derler. Benim AFS Kakehashi kazanan arkadaş bir canlı derse girdi, neler neler öğrettiler. 🤠

Halkın çoğunluğunun rezalet bir aile yapısı var. Çocuklara sevginin ve sorunları konuşarak çözmenin önemi aşılanmalı. Yoksa ülkede ki saçma sapan aile yapısı aynen devam eder.
O aile yapısı değildir müfredatta olan. LGBT bozuyor ya yapıyı, atıf ona büyük ihtimalle. Bilmiyorum tabi, mufredattan haberim yok.

Bu ders yüzünden 2 saat matematik dersimiz gitti yani hani ortaokullu veya 9 10 sınıf olsam kafama takmazdım ama 12.sınıta YKS'ye hazırlanıyorum.

Komedi cidden.

Geri
Yukarı