Milli işlemci Çakıl başarılı olabilir mi?

Eğer beyin göçü önlenirse ki hiç öyle görünmüyor yarışa çok gerilerden başlamak için bir şans olabilir, dikkat edin olabilir diyorum.Bir üretimde bulunmak onu tasarlamak kopyala yapıştır ile sadece banttan çıkarmak değil tersine bir bir takım oyunu, bizde olmayan şey yani. Pardus vardı ne oldu mesela?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konu ile alakası ne? :D
@Beyaz atlı playboy hocam başarılı olabilir fakat rakipleri ve kalıplaşmış piyasa karşısında tutunabileceğini sanmıyorum. Bence en fazla resmi dairelere yönlendirilen işlemci olarak piyasayı kaplıyacak.

İlk etapta savunma sanayinde bile kullanılabilir olması büyük bir başarı olur.

İlk etapta son kullanıcıya ulaşmasına gerek yok, geliştirip savunma sanayisinde ve kamu kurumlarında (Rusya gibi) uygulasalar bile büyük bir gelişme olur. Son kullanıcıya üretim yapan firmalar 40-50 senedir bu alandalar, bizimkisi şak diye gelmese de olur.

Ya millet sana ne anlatıyor, sen gelip ne atıyorsun?

Boş boş yorum yazma da konu kirlenmesin bari. Adam gibi bir şey konuşuluyor şurada, müsade et onu okuyalım.

Geri
Yukarı