Milyardermiş gibi konuşuyoruz

• Konuyu başlatan Arkul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 460
  • Görüntüleme 21B
Al işte bizler nasıl anlayalım zenginliği, hocam para var daha niye kazanmaya çalışıyorsunuz keyfinize bakın.
Mesela ekleme yapıyorum villamın yanındaki arsaya avm diktirip bisürü çalışan koyuyorum, ama içeriye benden ve davetlilere başka kimse giremiyor, yemek, sinsöa, alışveriş, lunapark herşey var.
Haklısınız hocam günlük kazancım normalin 9999999 katı 😅

Amaan, canım sıkıldı. Dünyayı satın alıyım en iyisi😎 Aslında Windows'u satın alsam yeter. Windows 7yi kapatır Windows 11 çıkarırım.

Kendime altın kaplama ev yaptırdım ama pek beğenmedim evi sattım arabamda Bugatti ama bayağı yavaş 250 mi haha bana 350 km lazım 2 tane daha hastane aldım arkamda 5 tane profesörle geziyorum nabersiniz fakirler.

Son cümleyi dikkate almayın sadece şaka.

R26R yetmez bize R25 V10 getirelim. Hem daha iyi piyasa yapılır. 🤣
Harbiden ha. Hatta bayii açalım. Adını sen belirle.
Ülkeye getirilemeyen efsane Renault'ları getirme vakti.
Kangoo'dan dükkan aracı yaptım F4RT swap. Eşya taşırken yoldakilere saplıyorum. (Eşyayı bile kendim kargodan alıp dükkana getiriyorum. İşin başında bir milyarder.)

Harbiden ha. Hatta bayii açalım. Adını sen belirle.
Ülkeye getirilemeyen efsane Renault'ları getirme vakti.
Kangoo'dan dükkan aracı yaptım F4RT swap. Eşya taşırken yoldakilere saplıyorum. (Eşyayı bile kendim kargodan alıp dükkana getiriyorum. İşin başında bir milyarder.)
Yanına bir tane eski logolo Pioneer bayisi ve kaset-CD dükkanı. Tam hayalim olurdu.

Geri
Yukarı