Mim seslerinin toplu hali var mı?

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda çok fazla mim sesi kullanılmış mesela. Böyle editler yapmak istediğim oluyor. Ama bunların bir paketi var mıdır? Eğer var ise nereden indirebilirim? Söylerseniz sevinirim. Ayrıca arkada çalan müzikleri nereden buluyorlar. Veya adı ne?

Ufak bir araştırma ile buldum.

Şu şekilde indirmek mümkün.

ymoO9w7O7d.gif

GIF'de bulunan ''Sad Violin'' adlı ses dosyasını da indirdim, bir sıkıntı çıkmadı. Paylaşmak gerekirse:

Dosyalar .mp3 olarak iniyor.

Sanki pazarlıyormuş gibi oldum. Gördüğüm kadarıyla bir sıkıntı yok, alternatif siteler de var. ''Meme sound effects'' gibi kaba ve üstü açık kelimeler ile bile arama motorunda ilgili sonuçlara ulaşabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En güncel ses pack'i

Ufak bir araştırma ile buldum.

Şu şekilde indirmek mümkün.

GIF'de bulunan ''Sad Violin'' adlı ses dosyasını da indirdim, bir sıkıntı çıkmadı. Paylaşmak gerekirse:

Dosyalar .mp3 olarak iniyor.

Sanki pazarlıyormuş gibi oldum. Gördüğüm kadarıyla bir sıkıntı yok, alternatif siteler de var. ''Meme sound effects'' gibi kaba ve üstü açık kelimeler ile bile arama motorunda ilgili sonuçlara ulaşabiliyorsun.
TR mim de içinde varmıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı