Mimarlık için 30-25 bin TL laptop önerisi

RX 560 Tİ

Hectopat
Laptop modelleri hakkında bilgim olmadığı için ne alacağım hakkında bir fikrim yok. İşlem gücü yüksek laptop önerilerinizi bekliyorum. Ara sıra oyun oynadığım için Gaming olursa iyi olur. Bütçem 30K-25K arasında. Şimdiden teşekkür ederim.

Monster abra serisi iyi midir?
Tulpar bak.

CPU tarafında üzmez ama GPU tarafında üzer.

Hayır Clevo kasa kullanıyor 2-3 yıl öncesinde F/P ürünlerdi kesinlikle uzak durun.

Alışmışsınız Clevo Clevo. Yazıp duruyorsunuz. Ben aldım memnunum. O kadar abartılan kadar kötü değil.

Hayır Clevo kasa kullanıyor 2-3 yıl öncesinde F/P ürünlerdi kesinlikle uzak durun.

Alışmışsınız Clevo Clevo. Yazıp duruyorsunuz. Ben aldım memnunum. O kadar abartılan kadar kötü değil.

Dostum bende Clevo kasa cihaz kullanıyorum neyin ne olduğunu biliyorum daha kalitesiz bir kasa görmedim ısıdan fan kapakları kendi kendine ayrılan bir kasa klavyesine bastırınca içeri göçüyor zamanında fiyatının en iyi cihazlarıydı fakat artık tercih edilmez.

Geri
Yukarı