Mimarlık öğrencisi için 30.000 TL laptop önerisi

Bütçe
30.000 TL

ALIDRVS

Hectopat
Merhaba,

AutoCAD 3D, 3DS Max, Sketchup, SHAPR3D, Rhinoceros, Revit, Dynamo Corana gibi mimarlık programlarını sorunsuz ve rahat kaldırabilecek ve bütçeme uygun mümkün olan en iyi dizüstü bilgisayarı arıyorum. Bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba,

AutoCAD 3D, 3DS Max, SketchUp, shapr3D, rhinoceros, Revit, dynamo corana gibi mimarlık programlarını sorunsuz ve rahat kaldırabilecek ve bütçeme uygun mümkün olan en iyi dizüstü bilgisayarı arıyorum. Bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkür ederim.

Oyun oynar mısınız?

Malzeme kalitesi nasıl bilmiyorum ama işlemci ve RAM işinizi görür. Eğer malzeme kalitesi olarak sorunlu modelse eğer, daha sonra 32 GB RAM yükseltmesi yaparım derseniz farklı modeller bakılabilir.

Merhaba,

AutoCAD 3D, 3DS Max, SketchUp, SHAPR3D, Rhinoceros, Revit, Dynamo Corana gibi mimarlık programlarını sorunsuz ve rahat kaldırabilecek ve bütçeme uygun mümkün olan en iyi dizüstü bilgisayarı arıyorum. Bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Teşekkür ederim.

Bütçe artarsa da;
-----------
-----------
Diğer arkadaşın yazdığı gibi oyun oynaman diyorsanız öğrenci indirimi ile Mac alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı