Mimarlık şirketimin adı ne olmalı?

Çok haklısınız hocam teşekkürler yorum için.

Aslında profesyonel bir logo yaptırmam daha mantıklı olacaktır şimdilik çalışmalarımda şu şekilde kullanıyorum; (biraz daha şeffaf yapmayı düşünmüştüm ama logoyu telefondan yerleştirince öyle bir özellik kullanamadım.)Eki Görüntüle 1489730Eki Görüntüle 1489731
Bir tasarımcı olarak size tavsiyem PSD kullanmaya çalışın profesyonel değilseniz , daha güzel duracaktır kullanması da basit. Ayrıca logonuzu remove.bg'den arkasını silip koyarsanız daha şık durur.

Anlamadım ?
Bir tasarımcı olarak size tavsiyem PSD kullanmaya çalışın profesyonel değilseniz , daha güzel duracaktır kullanması da basit. Ayrıca logonuzu remove.bg'den arkasını silip koyarsanız daha şık durur.
Evet logonun arkasını silip kullanıyordum fakat bu renderlarda o şekil kullanınca hiç gözükmüyordu o yüzden bu şekil kullandım. PSD üzerinden de düzenlerim dediğin gibi, teşekkür ederim.

Mimarlık bölümünü yeni bitirdim. Yurt dışına birkaç iş yaptım. Artık bir şirket açmam gerekiyor vergi ödemesi, müşteriye fatura kesme vb. şeyler için. Şirket adının adım soy adım olmasından ziyade daha akılda kalıcı kısa ve özgün bir isim bulmam gerekiyor, tavsiyeniz var mı?
Fec Mimarlık (Fatih'in F'si Can'ın C'Si bir de araya güzel dursun diye e ekledim.)

Mimarlık bölümünü yeni bitirdim. Yurt dışına birkaç iş yaptım. Artık bir şirket açmam gerekiyor vergi ödemesi, müşteriye fatura kesme vb. şeyler için. Şirket adının adım soy adım olmasından ziyade daha akılda kalıcı kısa ve özgün bir isim bulmam gerekiyor, tavsiyeniz var mı?
Acemi Mimar yap.

FCanArchitecture?

Geri
Yukarı