Minato vs Itachi

Minato güçlü ama biraz nasıl desem saf ve salak yani ama çalışkan (Naruto'nun salaklığı da genetik muhtemelen :D). Itachi ise hem zeki hem de çalışkan ve kurnaz. Her hikayede Itachi'nin bir parmağı olması da zekasının bir göstergesi bence. O yüzden Itachi döver yani.
Minato saf ve salak mı? Adamın savaş zekası en az Itachi kadar var.

Arkadaşlar ikisini de Edo Tensei ile diriltip sordum savaşmayız dediler. Yapacak bir şey yok, berabere sayıyorum.

Minato güçlü ama biraz nasıl desem saf ve salak yani ama çalışkan (Naruto'nun salaklığı da genetik muhtemelen :D). Itachi ise hem zeki hem de çalışkan ve kurnaz. Her hikayede Itachi'nin bir parmağı olması da zekasının bir göstergesi bence. O yüzden Itachi döver yani.

Itachi normal bir ninja değil. Çok küçük yaşlarda Chunin olmuş galiba.
Minato normal bir yaşam sergiliyormuş animede.

Bana göre Itachi alır gibime geliyor. Pain'i yenecek potansiyel bile var.

Ama şu yönden de bakın, Minato akademide 1. olmuş Itachi ise 2. olmuş. Bir de Minato'yu küçük görmeyelim, Hokage olmak o kadar kolay değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minato alır.
Itachi hız olarak yavaş kalıyor, büyük ihtimalle genjutsu başlatamadan Minato yanında belirir bile. Ayrıca Minato genjutsuya alınsa bile kurtulabilirdi, hafife almayın.
(Mühürle ışınlanmasından bahsetmiyorum, normal hız olarak ıtachi çok daja yavaş minato'dan)
Minato saf ve salak mı? Adamın savaş zekası en az ıtachi kadar var.

Daha fazla savaş zekasına sahip bu arada Minato :D

Minato alır.
Itachi hız olarak yavaş kalıyor, büyük ihtimalle genjutsu başlatamadan minato yanında belirir bile. Ayrıca minato genjutsuya alınsa bile kurtulabilirdi, hafife almayın.
(Mühürle ışınlanmasından bahsetmiyorum, normal hız olarak ıtachi çok daja yavaş minato'dan)

Daha fazla savaş zekasına sahip bu arada minato :D

Minatonun daha zeki olduğuna katılıyorum ama itachinin genjutsusundan kurtulabileğinden şüpheliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı