Minecraft 1.12.2 Forge Sunucu kurarken hata alınıyor

İşletim sistemi
Windows 11

ArelX

Decapat
Daha fazla  
RAM
XPG 8x2 3200Mhz
Ekran kartı
Asus 4060 Ti
Anakart
Asus Prime B550
İşlemci
Amd Ryzen5 5600
İyi günler, kendi bilgisayarıma 1.12.2 Forge sürümünde sunucu kurmak istiyordum bunun için videolar izleyip adam adım gereken işlemleri yaptım fakat sunucu yürütmek için gereken .bat dosyasını çalıştırırken hep bu hatayı alıyorum yardımcı olur musunuz?

c:\Users\arel\OneDrive\Masaüstü\ManuelSunucu>java -Xnx4G -Xns4G -jar Forge. Jar noguiA problem occurred running the Server Launcher Java. Lang. Reflect. InvocationTargetExceptionat java.base/jdk.internal.reflect. MativeMethodAccessorimpl. İnvoke0(Native Method)at java.base/jdk.internal.reflect.NativenethodAccessorimpl. İnvake(Nativenethodaccessorinpl. Java: 77)at java.hase/jdk.internal.reflect. DelegatingMethodAccessorImpl. İnvoke(DelegatingMethodAccessorimpl. Java: 43)at java.base/java. Lang. Reflect. Method. İnvoke(Method. Java: 568)at net. Minecraftforge. Fml. Relauncher. ServerLaunchWrapper. Run(ServerLaunchWrapper. Java: 70)at net. Minecraft Forge. Fml. Relaancher. Servert. Aunchtrappermain(ServerLaunchirapper. Java: 34)Caused by: Java. Lang. ClassCastException: Class JDK. İnternal. Loader. ClassLoadersSAppClassLoader cannot be cast to class java.net.URLClassLoader (JDK. İnternal. Loader. ClassLoader are in module Java. Base of loader "Bootstrap')e. ClasstSAppclassioassLoader aner and java.net. UALCat net. Minecraft. Launchwrapper. Launch.<init>(Launch. Java: 34)at net. Minecraft. Launchurapper Launch nain(Launch. Java: 28)6 more c:\Users\arel\OneDrive\Masaüstü\ManuelSunucu>pausePress any key to continue.

(Farklı Java sürümleri kullanmayı denedim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucu ve modlar hazırsa, yani ilk dosyaların oluşturulması vs. kurulumlar tamamlandıysa, sorun modlardan dolayı olabilir. Ve birde koddaki "Forge. Jar" kısmı dikkatimi çekti, eğer tam olarak böyle yazıldıysa arada boşluk olmasından dolayı olabilir. Bunların dışında bilmiyorum üzgünüm.

Sunucu ve modlar hazırsa, yani ilk dosyaların oluşturulması vs. kurulumlar tamamlandıysa, sorun modlardan dolayı olabilir. Ve bir de koddaki "Forge. Jar" kısmı dikkatimi çekti, eğer tam olarak böyle yazıldıysa arada boşluk olmasından dolayı olabilir. Bunların dışında bilmiyorum üzgünüm.

Maalesef sorunun başka bir şeyde olduğunu düşünüyorum çünkü mod paketini kendim yapmadım CurseForge üzerinden skyfactory 4 mod paketinin sunucu dosyasından deniyordum serverstart.bat dosyasını çalıştırınca ekranda CMD çıkar gibi oluyor hemen kapanıyordu.1.12.2 Forge sürümünü manuel kurayım dedim bununda sonucunda üstteki hatayı alıyorum.("Forge. Jar olmasının sebebi izlediğim videoda adam ilk server. Jar ı yürütüyordu aynı kod ile sonra ise Forge kurmak için Forge. Jar ile değiştirdi")

Yeni konular

Geri
Yukarı