Çözüldü Minecraft 1.12.2 modlu girerken yanıt vermiyor da kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UtkuUNY

Decapat
Daha fazla  
Normal 1.12.2 kendi oluşturduğum modlarla oyun oynayacaktım ama oyuna girerken Minecraft ekranında yanıt vermiyor kısmında kalıyor bu sadece benim bilgisayarımda oluyor arkadaşlarım hiçbir sorun olmadan girebiliyor.

Ekran görüntüsü 2022-07-22 132344.png

Önceden girebiliyordum bu sonradan olmaya başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal 1.12.2 kendi oluşturduğum modlarla oyun oynayacaktım ama oyuna girerken Minecraft ekranında yanıt vermiyor kısmında kalıyor bu sadece benim bilgisayarımda oluyor arkadaşlarım hiçbir sorun olmadan girebiliyor.

Eki Görüntüle 1459574

Önceden girebiliyordum bu sonradan olmaya başladı.

Hocam sisteminiz nedir bazen ondan kaynaklı hata oluyor. Bende de vardı. İlk 1 2 kere açtı sonra çökmeye başladı belki içindeki bir mod ağır gelebiliyor

HP Pavilion 15-P202NT i5 5200u / GeForce 840M 4 GB VRAM / 240GB Crucial BX500 SSD / 1TB HGST HDD / 8 GB RAM
Sistem ile 250 modlu bir paket oynuyorum(enigmatica 2)sorun yaşamıyorum. Önemli olan paketin optimizasyonu. Bende kendim 200 modlu paket yapsam eminim açılmaz bile. Ama sizde 18 mod var sisteminiz çok kötü değilse açılması gerekli, sürüm 1.12.2 zaten. RAM sorunuda görmüyorum 18 mod için 4 GB yeterli olması gerekli fakat modları bilmiyorum. Listesini atarsanız inceleyebilirim. Önceden böyle bir sorunu curse Forge kullandığım için yeni profil açıp aynı modları kurdum Save'imi geçerdim açılmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sisteminiz nedir bazen ondan kaynaklı hata oluyor. Bende de vardı. İlk 1 2 kere açtı sonra çökmeye başladı belki içindeki bir mod ağır gelebiliyor.

Sistem kötü değil ya i7 7. nesil işlemci 8 GB RAM falan var arkadaşım bu mod paketi ile oyuna girebiliyor ve onun sistemi benimkinden daha kötü.

HP Pavilion 15-P202NT i5 5200u / GeForce 840M 4 GB VRAM / 240GB Crucial BX500 SSD / 1TB HGST HDD / 8 GB RAM.
Sistem ile 250 modlu bir paket oynuyorum(enigmatica 2)sorun yaşamıyorum. Önemli olan paketin optimizasyonu. Bende kendim 200 modlu paket yapsam eminim açılmaz bile. Ama sizde 18 mod var sisteminiz çok kötü değilse açılması gerekli, sürüm 1.12.2 zaten. RAM sorunuda görmüyorum 18 mod için 4 GB yeterli olması gerekli fakat modları bilmiyorum. Listesini atarsanız inceleyebilirim. Önceden böyle bir sorunu curse Forge kullandığım için yeni profil açıp aynı modları kurdum Save'imi geçerdim açılmıştı.

Aslında modlar ile alakalı bir sorunumda yoktu bu zamana kadar sorunsuz oynuyordum.

Ekran görüntüsü 2022-07-22 135539.png

Bazı modlarım gereklilik duyduğu modlar vardır, genelde oyun açılınca yazar fakat belki eksiktir. Curse ile yaptıysanız o yan modunuda kurar eğer kullanmıyorsanız curse ile mod paketi yapmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı