Minecraft 1.14'ten sonra siyah blok hatası

YunusAkb

Femtopat
Daha fazla  
PC'me format atmadan önce Minecraft'ı 1.16.5 de 150 200 FPS arası oynuyordum çok güzeldi formattan sonra tekrar indirip açtığımda her yer siyah ve oyun aşırı kasıyordu 1.14'ten sonra oluyor ve ben 1.17. 1 oynamak istiyorum. Şimdi aşağıda yaptığım şeyleri söyleyeceğim tekrar söylemeyin.

-Java güncel değildi sanırsam.
-Ekran kartım ATI Radeon HD 3400 series(güncel)
-İşlemci Intel Pentium Dual Core CPU E2180 gibi bir şeydi.
-RAM 4 GB.
-Windows 7
-OptiFine yüklü.

Hocam Minecraft'a girin ayarları açın ve "mipmap düzeyleri" kısmını tamamen kısın (kapatın yani) ve oyuna dönün. Bakın bakalım olacak mı?

Bir de orijinal Launcher kullanıyorsunuz değil mi?

Hocam Minecraft'a girin ayarları açın ve "mipmap düzeyleri" kısmını tamamen kısın (kapatın yani) ve oyuna dönün. Bakın bakalım olacak mı?

Bir de orijinal Launcher kullanıyorsunuz değil mi?

Kral Mipmap Level 0 yapınca bir noktadan sonra işe yarıyor bu yüzden 1.14'ten sonra dedim ya 1.14'ten sonra mipmap level 0 yaptıktan sonra fayda etmiyor gene de yazdığın için sağ ol

-Evet orijinal
-Java Sürümünden olabilir mi acaba?
-Veya başka bir Technopat forumundan baktım ekran kartından oluyormuş sanırım yakın zamanda yeni sisteme geçerim belki o zaman düzelir belki

Kral mipmap level 0 yapınca bir noktadan sonra işe yarıyor bu yüzden 1.14'ten sonra dedim ya 1.14'ten sonra mipmap level 0 yaptıktan sonra fayda etmiyor gene de yazdığın için sağ ol.

-Evet orijinal.
-Java sürümünden olabilir mi acaba?
-Veya başka bir Technopat forumundan baktım ekran kartından oluyormuş sanırım yakın zamanda yeni sisteme geçerim belki o zaman düzelir belki.

Ekran kartından olabilir hocam evet yeni sisteminiz hayırlı olsun o zaman hocam. Ne demek hocam asıl yardım edemediğim için özür dilemem lazım kusura bakmayın.

PC'me format atmadan önce Minecraft'ı 1.16.5 de 150 200 FPS arası oynuyordum çok güzeldi formattan sonra tekrar indirip açtığımda her yer siyah ve oyun aşırı kasıyordu 1.14'ten sonra oluyor ve ben 1.17. 1 oynamak istiyorum. Şimdi aşağıda yaptığım şeyleri söyleyeceğim tekrar söylemeyin.

-Java güncel değildi sanırsam.
-Ekran kartım ATI Radeon HD 3400 series(güncel)
-İşlemci Intel Pentium Dual Core CPU E2180 gibi bir şeydi.
-RAM 4 GB.
-Windows 7
-OptiFine yüklü.

1.17 oynayacaksan Java 17 ve
ya OpenGL 3.0 yada OpenGL 4.0 lazımdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı