Minecraft 1.15.1 Plugin tavsiyesi

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
1.15.1'de arkadaşlarla kendi aramızda bir sunucu açtık. Bir market sistemi kuralım diyoruz. Economy++ ve ChestShop pluginlerini denedik ancak bir türlü olmadı. Böyle sorunsuz çalışan ekonomi pluginleri önerir misiniz lütfen? Sandık marketi, Vault ve ekonomi pluginleri bir arada olursa daha iyi olur.

ChestCommand menü yapma pluginidir, market yapılamaz.
1.1.5.1 yeni çıkmadı mı yahu? Bu sürüme uygun plugin şu anlık olmayabilir.
Tamam, satın alma komutları ekleyerek de market yapılabilir. Yapılamaz mı? Uzun süredir server pluginleriyle uğraşmıyorum ama hatırladığım kadarıyla komut ile satın alma varsa yapılabilir.

Söylemek istediğim o değildi. Ben hazırlamasına hazırlarım da... Oyuncular market açarken zorlanacak onu diyorum. Tabelayla açılan basit bir market plugini arıyorum sadece, bir de bunun çalışmasını sağlayacak meslek ve ekonomi plugini...
1.1.5.1 plugin paketi bulunuz, onların içindeki pluginleri kullanın. İstediğinz şey çok zor değil uygun sürüme olanı bulmalısınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı