Minecraft 1.15.2 world edit yapıştırma sorunu

ReyuM

Hectopat
Minecraft 1.15.2'ye world edit kurdum ve kopyalıyorum sol tık sağ tık sağ tık sol tık denedim ve //copy yazdım ve farklı bir yere gittiğimde //paste yaptığımda çıkmıyordu. Bunu en az 4 5 kere paste yaptım. Farklı rastgele bir yerlere yapıştırıyordu. Havaya yerin içinde yapıştırıyordu, bunun nedeni indirdiğim world edit mi?

Bu denemeler farklı bir dümdüz dünyada yapılmıştır. Kısacası deneme dünyam, hile kullanmıyorum. Sadece deneme dünyamda mobların falan doğması için world edit kullanacağım.

Dostum kopyaladığın şeyin direkt önünde dur ve karşıya doğru bak ondan sonra copy komutunu yaz. Sonra kopyalamak istediğin yere gel yine karşıya bak paste yap direkt önüne kopyalar.
Örneğin sen kopyalamak istediğin yeri seçtin, kopyalamak istediğin yerden 13-14 blok ötedesin, copy komudunu yazdığında senin olduğun yere göre kopyalar. Mesela sen kopyaladın, yapıştırmak istiyorsun komudu yazdığında 13-14 blok önüne koyar blokları.

Dostum kopyaladığın şeyin direkt önünde dur ve karşıya doğru bak ondan sonra copy komutunu yaz. Sonra kopyalamak istediğin yere gel yine karşıya bak paste yap direkt önüne kopyalar.
Örneğin sen kopyalamak istediğin yeri seçtin, kopyalamak istediğin yerden 13-14 blok ötedesin, copy komudunu yazdığında senin olduğun yere göre kopyalar. Mesela sen kopyaladın, yapıştırmak istiyorsun komudu yazdığında 13-14 blok önüne koyar blokları.

Bunu denememiştim deneyip geri dönüş yapacağım. :)

Geri
Yukarı