Minecraft 1.16.4 OBS Alt+Tab'a alınca crash yiyor

purrito

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Türkiye
Öncelikle merhaba, bugün kayıt yapmak için OBS açıp sonra Minecraft'ı açtım. Minecraft açıldı ve sonra OBS'den kayıtı başlatmak için Alt+Tab yaptığımda Minecraft crash yedi ve konsolda -1073740771 hata kodunu gösterdi, birkaç kere yenden denedim ama Alt+Tab yapıldığında veya başka bir pencereye geçildiğinde crash yiyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Forge'u kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim, ya da yüklediğim tüm modları kaldırmayı, ama bu işe yaramadı.

Önce Minecraft'ı açmayı dene

Saçma şeyler mi söyleyeceksiniz yoksa gerçekten bana yardımcı olacak mısınız? Size Minecraft Alt+Tab'a alınca çöküyor diyorum, Minecraft'ı önce açmanın konu ile hiç alakası yok. Minecraft düzgün bir şekilde açılıyor, herhangi bir uygulamaya Alt+Tab yapınca çöküyor, bende buna OBS'yi örnek verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis bayağı geç cevap olacak ama eğer düzgün bir sonuç bulamadıysan Minecraft'ta Alt Tab atmadan önce F11 atarak ekranı küçültürsen çökmesi düzeliyor diye biliyorum.

Öncelikle merhaba, bugün kayıt yapmak için OBS açıp sonra Minecraft'ı açtım. Minecraft açıldı ve sonra OBS'den kayıtı başlatmak için Alt+Tab yaptığımda Minecraft crash yedi ve konsolda -1073740771 hata kodunu gösterdi, birkaç kere yenden denedim ama Alt+Tab yapıldığında veya başka bir pencereye geçildiğinde çöküyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Forge'u kaldırıp yeniden yüklemeyi denedim, ya da yüklediğim tüm modları kaldırmayı, ama bu işe yaramadı.

Aga sorunu çözdün mü? Aynısını ben de yaşıyorum bulamadım çözümü.

Yeni konular

Geri
Yukarı