Minecraft 1.16.4 orta çağ evi yapma

KeremYlmz_51

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Survival'da kale yapıyorum surları çekiyorum ama içine nasıl bir ev yapayım kararsızım. Büyük şık bir ev tasarımı varsa atabilir misiniz ya da önerilerinizi söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Konuyla bir ilgisi yok basit bir orta çağ eviyle para kazanamaz ama, sunucular kendileri için özel mapler istiyorlar para kazanmak saçma değil bu işi yapan insanlar var.

Hocam para ne alaka.

Sunuculara özel mapler yapılıp para kazanılabiliyor, fakat basit bir şey yapmıyorlar.

Sunuculara özel mapler yapılıp para kazanılabiliyor, fakat basit bir şey yapmıyorlar.
O ayrı şeydir. Onlar çok zordur aynı zamanda Profesyonellik ister. Bana göre Profesyonel olduğuna dair bir kanıtı olmayanlara yapılmamalıdır. (Hypixel, Cubecraft, Mineplex.. Vs. için konuştum)

O ayrı şeydir. Onlar çok zordur aynı zamanda Profesyonellik ister. Bana göre Profesyonel olduğuna dair bir kanıtı olmayanlara yapılmamalıdır. (Hypixel, Cubecraft, Mineplex.. Vs. için konuştum)

Mesajı iyi okumamışım, kusura bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…