Minecraft 1.16.4 orta çağ evi yapma

KeremYlmz_51

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Survival'da kale yapıyorum surları çekiyorum ama içine nasıl bir ev yapayım kararsızım. Büyük şık bir ev tasarımı varsa atabilir misiniz ya da önerilerinizi söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
sağlam bi yapı için 6 ay iyi bi şey yapıp satıp para kazanabilirsiniz.
Minecraftta ev yapıp satmak mı? Bide üstüne para mı alacak? Hocam Allah Rızası için dalga geçmeyin. Adam zaten satmaya kalksa gösterse müşteriye. Fotoğrafını çekip kendileri yaparlar. Umarım dalga geçmişsinizdir.

Minecraft'ta ev yapıp satmak mı? Bir de üstüne para mı alacak? Hocam Allah rızası için dalga geçmeyin. Adam zaten satmaya kalksa gösterse müşteriye. Fotoğrafını çekip kendileri yaparlar. Umarım dalga geçmişsinizdir.

Konuyla bir ilgisi yok basit bir orta çağ eviyle para kazanamaz ama, sunucular kendileri için özel mapler istiyorlar para kazanmak saçma değil bu işi yapan insanlar var.

Minecraftta ev yapıp satmak mı? Bide üstüne para mı alacak? Hocam Allah Rızası için dalga geçmeyin. Adam zaten satmaya kalksa gösterse müşteriye. Fotoğrafını çekip kendileri yaparlar. Umarım dalga geçmişsinizdir.

Hocam para ne alaka.

Sunuculara özel mapler yapılıp para kazanılabiliyor, fakat basit bir şey yapmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı