Minecraft 1.16.5 Forge ve fabric aynı anda kullanılır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

FunyMoments17

Decapat
Daha fazla  
Şimdi ben MC 1.16.5 Java oynuyorum ve modlu Survival yapıyorum ama çoğu güzel mod fabric de ama bende Forge ile kullanılan mod da istiyorum ikisini de nasıl aynı anda kullanabilirim?

Forge + sodium nasıl olur ben direk FPS recurder kurdum nasıl olur FPS artrırmı sistem:
Intel HD graphichs 3000.
8 GB RAM.
Intel i3 2.30GHz

Fabric + sodium = 👌

Peki FPS recurder nsı iyi mi?

Hafif sisteminiz varsa fabric daha iyi olabilir. Optifabric ile OptiFine kullanabilirsiniz. Fsfsfsfsfsf.

Ben Forge kullanmaya devam. FPS Rucer'den Sodium'a geçeyim mi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forge + sodium nasıl olur ben direk FPS recurder kurdum nasıl olur FPS artrırmı sistem:

Intel HD graphichs 3000.
8 GB RAM.
Intel i3 2.30GHz

Peki FPS recurder nsı iyi mi?

Ben Forge kullanmaya devam. FPS reducerden sodium geçeyim mi?

FPS reducer bildiğim kadarıyla belli bir vakit sonrasında FPS'i kısıtlıyor. Siz oyuna başlayınca geri yerine geliyor. Eğer berbat bir FPS alıyorsanız sodium kullanın. Yanına sodium extra modunuda yükleyin. Bunları indirirken curseforge.com kullanmayı unutmayın. En iyi site burasıdır. Ayrıca sodium Fabric'te çalışıyor.

FPS reducer bildiğim kadarıyla belli bir vakit sonrasında FPS'i kısıtlıyor. Siz oyuna başlayınca geri yerine geliyor. Eğer berbat bir FPS alıyorsanız sodium kullanın. Yanına sodium extra modunuda yükleyin. Bunları indirirken curseforge.com kullanmayı unutmayın. En iyi site burasıdır. Ayrıca sodium Fabric'te çalışıyor.
ama ben 9minecraft sitesinde forge versiyonunu indirdim ????

Geri
Yukarı