Minecraft 1.16.5 için plugin önerisi

Merhabalar, arkadaşımla Aternos sunucusu açıyoruz ve şimdi 1.16.5'e plugin arıyorum. En az 15-20 tane lazım. Önerirseniz sevinirim. 😄 (Eğer mod yükle derseniz arkadaşım yükleyemiyor, bilgisayardan pek anlayan biri değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, arkadaşımla Aternos sunucusu açıyoruz ve şimdi 1.16.5'e plugin arıyorum. En az 15-20 tane lazım. Önerirseniz sevinirim. 😄
(Eğer mod yükle derseniz arkadaşım yükleyemiyor, bilgisayardan pek anlayan biri değil.)

Kankam Aternos üzerinden güzel serverlar kuruyorum. halen o kadarda yetenekli değilim ama gerçekten güzel serverlar yapıyorum. daha önce yaptığım serverlar -> Survival, conconcraft, faction, Creative, Skywars, Bedwars gibi türlü türlü sunucular yaptım ama bunlar eskidendi artık Skywars için bir sunucu yapamıyorum ya da Bedwars çünkü Aternos bazı önemli pluginleri siliyor. neyse, ben de bu aralar bir sunucu kurup smp işte arkadaşlarımla oynamak istiyorum ama arkadaşlarım derslerine falan odaklandığı için çok bir fırsatım olmuyor, istersen beraber oynayabiliriz!
---

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı