Minecraft 1.16.5. Mod Paketim Yayında!

Sanırım bu java için değil mi? Bedrock da çalışır mı?

Hocam aslında creative girip Redstone, dekorasyon ve bloklar kısmına bakarsanız sadece macera amaçlı değil; Mühendislik, dekorasyon ve build sevenlere de hitap edebildiğini görebilirsiniz. Aslında mod paketini tasarlamamın en büyük sebebi oyunda build veya dekorasyon yeterliyken macera kısmının yetersiz olduğunu düşünmemdi. Mod paketim creativede de kullanılabilir. İyi oyunlar dilerim .
Sanırım bu java için değil mi? Bedrock da çalışır mı?
Java versiyonu için hazırladım hocam.
İçindeki modlar ne?
Hepsinin ismini sırasıyla yazamam ancak oyunun ortaçağ temasını bozmayacak şekilde (teknolojik ürünler, bazukalar,dronelar ya da abartı yaratıklar olmadan) olan tüm modları eklemeye çalıştım. Minecraft'ın gerek macera, gerek Redstone gerekse dekorasyon kısmını genişletmeye çalıştım. Ayrıca diğer dünyalara da gitmenizi ve görmenizi tavsiye ederim.

Bence mod harika olmuş ama keşke bedrock içinde olsaydı.

Birkaç bilgilendirme yapmam gerekiyor:

- Oyuna 3800 MB RAM vererekte sorunsuz çalıştırabilirsiniz.
- Survival girmeden önce creative moddan modlara bakıp mod paketinde neler olduğu hakkında bilgi edinmenizi tavsiye ederim.
- Ayarlardan kontrol özelleştirmelerini mutlaka yapın. Oyunda birçok içerik yeni tuşlarla çalışıyor. Eğer istek olursa tavsiye edilen kontrol şemasını paylaşabilirim.
- Nether'a gitmek için yeraltında bulunan portalları bulmanız gerekiyor. Aynı şekilde Nether'dan dönmek içinse fener tarzı yapılara altın bloklarıyla güç vererek (bir kere kullanmanız yeterli) normal dünyaya dönebilirsiniz.
Oyunun varsayılan Nether Portalı devre dışı bırakılmıştır.
- End'e gitmek için 11 farklı End gözünü bulmalı ve enerji reaktörünü craftlamalısınız.
- End'e gittiğinizde (hileli veya creative için) /locatebiome komutunu kullanarak "betterendforge:" taglı tüm yeni biyomlara göz atmanızı tavsiye ederim.
- Oyunda gizli bir portal daha var, nasıl girildiğini en yakın zamanda görsellerle destekleyerek göstereceğim.
- Rehber hazırlamaya başladım.

Mod paketi kötü değildi, asıl kötü olan bendim özür diliyorum. Bende en güçlü silahları alarak oynarım o yaratıklara karşı .

Mod paketi kötü değildi, asıl kötü olan bendim özür diliyorum. Bende en güçlü silahları alarak oynarım o yaratıklara karşı .
Hocam estağfurullah, amacım "Mod paketim iyi, herkes kötü" tarzı birşey demek değildi. Sadece çok fazla içerik olduğu için doğal olarak birçok kişi ilk oynayışta önce sevinip sonra "çok zor" diyip salabiliyor. 2-3 rehberde çözülebilecek bir sorun . İyi oyunlar dilerim.
(Bu arada en güçlü silah ve en dayanıklı zırh Dragonsteel'den yapılmış olanlardır )

Kral <3. Tam gaz oynamaya devam.

Multiplayer sorunları halledildiği ve rehberler hazırlandığı zaman, agalarla akarız. Elinize sağlık.

Saolun hocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…