Minecraft 1.16.5. Mod Paketim Yayında!

Curse Forge'da paylaşmayı düşündünüz mü?
Şu anda yeni bir sürümü için çalışıyorum. Yeni sürümleri bitirmekle uğraşıyorum;
• v1 (şu anki mevcut sürüm)
• v1.1 (yeni modlar yok yalnızca modların güncellenmiş hali)
• v2.0 (56 yeni modla beraber oluşturulmuş hali)
Bu üçü hali hazırda duruyor. Multiplayer ve Lite sürümü içinde hazırlıklarımı bitirdiğimde curseforge'a yüklemeyi düşünebilirim. Yüklememe nedenim ise konu içinde mevcut:

"5) Neden Curseforge'da yayınlamadın?

Yayınlamamamın birçok sebebi var:

• a) Modların overwolf üzerinden tasarlanmak zorunda olması.
  • b) Politikalarının fazla katı olması.
  • c) Fazla vaktimin olmaması.
  • d) Herkesin yararlanmasını istiyor olmam."

27 FPS ile oynama mücadelem, bu mod paketi bana göre değilmiş. :(
1627580928428.png

Aslında büyü modları ekleseniz belki daha iyi olurdu yani Orta Çağ dokusuna güzel bir etki olurdu.
@Gordrhain oyunda Orta Çağ yapısınız bozmak için teknoloji modları eklemedim demiştiniz ama oyunda Marvel eşyaları var.

Son düzenleme:
Aslında büyü modları ekleseniz belki daha iyi olurdu yani Orta Çağ dokusuna güzel bir etki olurdu.
@Gordrhain oyunda Orta Çağ yapısınız bozmak için teknoloji modları eklemedim demiştiniz ama oyunda Marvel eşyaları var.
Onları oyun sonu için ekledim. Eğer çıkarmak isterseniz;
Oyunun dosya konumundaki mods klasöründen "marvelphase" adlı .jar dosyasını silebilirsiniz.
Ama dediğim gibi oyunun ortasında veya başında o eşyaları bulmanız (bulunmuyorlar) veya craftlamanız çok zor.
İyi oyunlar dilerim 🙂

Onları oyun sonu için ekledim. Eğer çıkarmak isterseniz;
Oyunun dosya konumundaki mods klasöründen "marvelphase" adlı. jar dosyasını silebilirsiniz.
Ama dediğim gibi oyunun ortasında veya başında o eşyaları bulmanız (bulunmuyorlar) veya craftlamanız çok zor.
İyi oyunlar dilerim 🙂

Sorun yok sadece ilginç geldi ayrıca örümcek adamın ağ atma makinesinin modunu nasıl değiştiriyoruz?

Geri
Yukarı