Minecraft 1.16.5. Mod Paketim Yayında!

27 FPS ile oynama mücadelem, bu mod paketi bana göre değilmiş. :(
Eki Görüntüle 1122159
Performans konusunda yaşadığınız sıkıntıdan ötürü gerçekten üzüldüm ☹️.
(Grafikleri hızlı yapmak ve optifine'ın performans ayarlarıyla oynasanız düzelebilir diye umuyorum.)
F3 menüsünde neden o kadar yazı var? Kapatılıyor mu?
Hocam belli modlar ses dosyalarını ve görünümü değiştirdiği için f3'te fazla yazı bulunuyor. Kapatılıyorlar mı konusunda tam emin olmamakla beraber kapatılmıyor diye biliyorum. Ama çözümünü bulursam (Şu anda mod paketinin yeni içerikli sürümü,Lite sürümü ve multiplayer odaklı sürümü ile uğraşıyorum) hotfix yaması şeklinde yayınlayabilirim.
Şimdilik tavsiyem (oynayacaksanız) idare edilmesi yönünde. 1-2 hafta içinde toplu şekilde sürümleri yayınlamış olacağım.
Sorun yok sadece ilginç geldi ayrıca örümcek adamın ağ atma makinesinin modunu nasıl değiştiriyoruz?
Ağ atma modunu değiştirmekten kastınız, daha estetik olması yönündense mod sahibi üstünde çalıştığını söylemişti.

Genel Uyarılar/Notlar:
• Kontrol şemasını özelleştirmeyi unutmayın. (ESC/Ayarlar/Denetimler)
- Yeni sürümlerde mod paketinin içinde tavsiye edebileceğim şemayı paylaşacağım.

• Ayrıca oyuna Assassin's Creed serisinden aşina olduğumuz hidden blade'i de yeni sürümlerde daha stabil şekilde kullanıma sunacağım.

Herkese iyi oyunlar diliyorum ☺️.

Performans konusunda yaşadığınız sıkıntıdan ötürü gerçekten üzüldüm ☹️.
(Grafikleri hızlı yapmak ve optifine'ın performans ayarlarıyla oynasanız düzelebilir diye umuyorum.)
Çözüm sunduğunuz için sağ olun ancak ben mod paketlerini pek sevmiyorum Minecraft'ın, oyunun sade hali çok güzel geliyor.

Son düzenleme:
Mevcutta MP şekilde şehir yapıyoruz 1.16.4 de o mapi bu modlarla çalıştırabilir miyiz?

Çözüm sunduğunuz için sağ olun ancak ben mod paketlerini pek sevmiyorum Minecraft'ın, oyunun sade hali çök güzel geliyor.
Kişisel tercih olduğu için karışamam hocam iyi oyunlar dilerim. Performans anlamında mod önerisi isterseniz;

Bu mod, mod paketimle çalışmıyor. Forvet değil, Fabric API kullanıyor. Performans anlamında devasa farklar yaratabiliyor. 30 FPS aldığınız yerden 270-300'e çıkarabiliyor. Modu videolu görmek isterseniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mevcutta MP şekilde şehir yapıyoruz 1.16.4 de o mapi bu modlarla çalıştırabilir miyiz?
Hocam Multiplayer için daha kararlı bir sürüm 1-2 hafta içinde gelecek. Tavsiyem bu mod paketiyle şu anlık şehrinizi riske atmayın.

Düzeltme: 1.16.4. sürümü için mod paketi kullanılamıyor.

Iyi oyunlar dilerim ☺️.

Paket gerçekten de sadece macera ve keşif üzerine kurulu. Yani benim gibi teknoloji modlarını seven insanlardansanız mod paketinde aradığınızı bulamayabilirsiniz.

Yalnız bir şikayetim var: hemen hemen artık tüm mod paketlerinde bulunan jei (Just Enough Items) modu yok. Dolayısıyla neyin nasıl yapıldığını anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Ha mod paketi içinde buna karşılık gelen bir mod varsa ben karşılaşmadım.

Yapılan emeği takdir etmekle birlikte üzülerek söylüyorum ki bu mod paketi bana göre değil. Belki mod paketine Ars Nouveau gibi bir mod eklenirse bir şans verebilirim.

İyi Günler Dilerim.

Mod paketim güncellenmiştir.
Üzerinden indirebilirsiniz.
Paket gerçekten de sadece macera ve keşif üzerine kurulu. Yani benim gibi teknoloji modlarını seven insanlardansanız mod paketinde aradığınızı bulamayabilirsiniz.

Yalnız bir şikayetim var: hemen hemen artık tüm mod paketlerinde bulunan jei (Just Enough Items) modu yok. Dolayısıyla neyin nasıl yapıldığını anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Ha mod paketi içinde buna karşılık gelen bir mod varsa ben karşılaşmadım.

Yapılan emeği takdir etmekle birlikte üzülerek söylüyorum ki bu mod paketi bana göre değil. Belki mod paketine Ars Nouveau gibi bir mod eklenirse bir şans verebilirim.

İyi Günler Dilerim.
@Cikolatali Helva Mesajınızı yeni gördüm. Modpacki güncellediğim için çok fazla bu konuyla ilgilenemedim. Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim.
JEI eklenmesi gerektiği konusunda size hak veriyorum. Onu hotfix yaması olarak yeni sürüme eklemeye çalışacağım. Ars Nouveau, Astral Sorcery, Mahou Tsukai gibi modları öğrenmeye çalışıyorum. Eğer mantıklarını bende anlarsam ve survival için uygun görürsem modpacke yükleyeceğimin garantisini verebilirim.
İyi günler dilerim.

Mod paketine biraz daha güncelleme getirdim. Yeni versiyona bakmak isteyenler buradna ulaşabilir.

Son düzenleme:
Benimli daha kötü XD.

Bende failed to download version manifest hatası veriyor.

Yardımcı olabilir misiniz?
Bu konu üzerinden indirin. Mod paketinin son güncellenmiş hali budur.

Bu konu üzerinden indirin. Mod paketinin son güncellenmiş hali budur.

Mod değil de Forge kurarken hata veriyor.TLancher kullanıyorum Config've modu sildim ama bu hata çıktı "failed to download version manifest, cant find the Client jar URL"

Mod değil de Forge kurarken hata veriyor.TLancher kullanıyorum Config've modu sildim ama bu hata çıktı "failed to download version manifest, cant find the Client jar URL"
Bu konuda çözümü var.

Geri
Yukarı