Çözüldü Minecraft 1.16. 5 OpenGL hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Bora398

Decapat
Daha fazla  
OpenGL sürümün 1.4 ama Minecraft 1.16. 5'e girmek için 2.0 gerekiyor. Ben bu hatayı bir şekilde (mod ile, oyunun dosyalarını değiştirerek vb) çözebilir miyim? Şu an çok acil bir sunucuya girip bir şey yapmam gerekiyor. Ekran kartı sürücülerim güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sunucuda uzun zamandır girmediğim için claimim silinmiş. Tekrar claim atmassam eşyalarım çalınacak. Altın kürekle claim atılıyor. Galiba bunu sadece chat ile yapamam.
Hocam o zaman PojaxLauncher ile telefondan girmeyi deneyin. Ama çalışmama ihtimali var.
OpenGL sürümün 1.4 ama Minecraft 1.16. 5'e girmek için 2.0 gerekiyor. Ben bu hatayı bir şekilde (mod ile, oyunun dosyalarını değiştirerek vb) çözebilir miyim? Şu an çok acil bir sunucuya girip bir şey yapmam gerekiyor. Ekran kartı sürücülerim güncel.

Ekran kartın ne? Eğer telefonun iyi ise telefondan da girebilirsin.

Hocam bir mesa dosyası olması lazımdı. Bulup atayım ama oyun yüksek ihtimal kasacaktır.
Bunu indirip arşivin içindeki DLL dosyalarını şu klasöre atın: %appdata%/.minecraft
Sonra da launcher'ının uyumluluk modunu Windows XP SP3 yap ve oyuna gir.

Hocam bir mesa dosyası olması lazımdı. Bulup atayım ama oyun yüksek ihtimal kasacaktır.
Bunu indirip arşivin içindeki DLL dosyalarını şu klasöre atın: %appdata%/.minecraft
Sonra da launcher'ının uyumluluk modunu Windows XP SP3 yap ve oyuna gir.
Teşekkürler deneyeceğim. Kasacağını biliyorum 1 FPS e bile razıyım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı