Minecraft 1.16.5 oyun arkadaşı arıyorum

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Tek başıma oynamaktan sıkıldım. Sınıf arkadaşlarımla oynuyorum fakat sunucuyu kendi kafalarına göre açıyorlar. Bir de hile falan yapıyorlar. Oynamak isteyen varsa yazabilir buraya. 13-14-15, en fazla 16 yaşında arkadaşlar arıyorum. Toxic olmayın. Oyunun zevkini kaçırıyorlar. Sürüm maksimum 1.16.5 olabilir. Ondan sonra PC kaldırmıyor. Korsan- orijinal fark etmez. Yeter ki gelin. Bazı arkadaşlarım ile oynuyordum ama hepsinin LGS senesi olduğu için gelmiyorlar.

yazmak için Discord: Pixel man#7217

Arkadaşlar merhaba. Tek başıma oynamaktan sıkıldım. Sınıf arkadaşlarımla oynuyorum fakat sunucuyu kendi kafalarına göre açıyorlar. Bir de hile falan yapıyorlar. Oynamak isteyen varsa yazabilir buraya. 13-14-15, en fazla 16 yaşında arkadaşlar arıyorum. Toxic olmayın. Oyunun zevkini kaçırıyorlar. Sürüm maksimum 1.16.5 olabilir. Ondan sonra PC kaldırmıyor. Korsan- orijinal fark etmez. Yeter ki gelin. Bazı arkadaşlarım ile oynuyordum ama hepsinin LGS senesi olduğu için gelmiyorlar.

yazmak için Discord: Pixel man#7217

Survival mı?

Sesi ancak gece açarım sıkıntı olur mu?
Hocam hiç farketmez. Ben büyük ihtimalle sesliye bile giremem çoğu zaman. Oyun içi yazışırız. Benim kulaklığım bozuldu. Bir de PC'nin mikrofonunda biraz sıkıntı var. Ses kötü gidiyor çoğu zaman. Sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı