Çözüldü Minecraft 1.16.5 spawner çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

56ytytyt

Centipat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Normalde karanlık ortamda bulunan spawnerlar benim yaptığım inek farmında çalışmıyor. Lütfen yardım eder misiniz?

2021-06-20_12.05.42.png

Normalde ışık yok orada ekran resmi almak için ışık koydum.

oguzhansr40

Hectopat
Yer
Kırşehir / Kaman Kötüköy (Kargınmeşe)
Normalde karanlık ortamda bulunan spawnerlar benim yaptığım inek farmında çalışmıyor. Lütfen yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 1075666

Bildiğim kadarıyla yeni sistem ile 3 veya 4 bloktan fazla boşluk varsa altta ondan çıkmıyor olabilir. Altına blok doldurun su koyun bir ucuna aksın öyle çıkabilir. Ama ondan önce oyun modunun barışçılda olmadığına emin ol.

KS
KS
5

56ytytyt

Centipat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Bildiğim kadarıyla yeni sistem ile 3 veya 4 bloktan fazla boşluk varsa altta ondan çıkmıyor olabilir. Altına blok doldurun su koyun bir ucuna aksın öyle çıkabilir. Ama ondan önce oyun modunun barışçılda olmadığına emin ol.

Oyun modu zorda dediğinizi yapacağım şimdi sonra dönerim.

MuzafferKanlI

Picopat
Yer
Afyonkarahisar

Eki Görüntüle 1075666

Spawner inek spawneri mi? Öyleyse altına çimen koymanız gerekmektedir.
Böyle bir sistem sizin işinizi görecektir.

Çözüm

KebapciKoala

Femtopat

Eki Görüntüle 1075666

Odanın Karanlık veya aydınlık olmasına gerek yok eğer hayvan spawneri kullanacaksan.Ha birde doğması için altını otluk bir alan olması gerekli demişti arkadaşım.
H

Hocam bir kaçına baktım sürekli inek eklememiz gerekiyormuş bende öyle uğraşmak istemiyorum.
Ben tam yazıyordum sen koydun :D

Yukarı