Minecraft 1.16.5'de aniden yangın çıkıyor

weextNy

Decapat
Daha fazla  
3 Ark ev yaptık Survival oynuyorduk nethere girmiştik Nether'den geldikten sonra birmizin evi yanıyor. Arkadaşlar şaka yapmıyor yıldırım vb. gibi seyler de düşmedi. Farklı evdeyken benim evim yandı. Kendi evimdeyken arkadaşımın evi yandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda bildiğim ve emin olduğum kadarıyla öyle bir sorun yok. Bunun birden fazla sebebi olabilir. İlki siz görmüyor iken yıldırım düşmesi, siz farketmeseniz bile yıldırım düşebilir ve etrafı yakabilir. Fakat sürekli oluyor ise bu seçeneği eleyebiliriz. İkinci seçenek yakın bir yerde lav bulunması. Lavlar bir kaç blok öteye kadar sıçrayarak etrafı yakabilir. Son seçenek ise arkadaşlarınızın size şaka yapıyor olması.

Arkadaşlarım madendeyken ben evlerin orada bekler. Yağmurda yağıyordu. Kendi kendine nether gitmden önce yanmıyordu

Son düzenleyen: Moderatör:
3 Ark ev yaptık Survival oynuyorduk nethere girmiştik Nether'den geldikten sonra birmizin evi yanıyor. Arkadaşlar şaka yapmıyor yıldırım vb. gibi seyler de düşmedi. Farklı evdeyken benim evim yandı. Kendi evimdeyken arkadaşımın evi yandı.
biri siz bilmeden servera girmiş vb olabilir veya arkadaşlarınız trolemiştir

Geri
Yukarı