Çözüldü Minecraft 1.16'da Enderman farmı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Böyle bir şey yaptım ancak olmadı. Nasıl yapmam gerek?

1630853564345.png

Ortaya endermite koyulmuyor.

Sürüm:1.16

Buradan yazarak anlatsam zor olacağı için 3 tane video koyacağım bir tanesi Türkçe iki tanesi İngilizce olmak üzere hangisini yapmak kolayınıza gelirse onu yapın.

Türkçe:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngilizce:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buradan yazarak anlatsam zor olacağı için 3 tane video koyacağım bir tanesi Türkçe iki tanesi İngilizce olmak üzere hangisini yapmak kolayınıza gelirse onu yapın.

Türkçe:

İngilizce:

Deniyorum...
Endermite'i kayığa oturtmanız gerek.

1630854782277.png

Olmadı.
Bende denedim 1.13.2 denedim olmadı 1.15.2 de denedim olmadı 1.16.5 dede olmadı mod la yapılıyor büyük ihtimalle.
Hayır normalde var.

Modsuz da yapılıyor. Sadece üstteki arkadaşın belirttiği videolarda luser adlı kanalın yaptığı videoya bakın. O farm çalışıyor. Yaratıcılık (Creative) bir dünya oluşturun. Orada deneyin. Oluyorsa aynısını Survival dünyanızda yapabilirsiniz.

Bende denedim 1.13.2 denedim olmadı 1.15.2 de denedim olmadı 1.16.5 dede olmadı mod la yapılıyor büyük ihtimalle.

Modsuz da yapılabiliyor diye biliyorum. Ortada endermite gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı