Minecraft 1.17.1 dünyası bozuldu

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
Save dosyam bozuldu. Oyuna girdiğimde bana yeni dünya aç diyordu. Ama dün gece her şey normaldi. Oyunu kaydedip çıkmıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Oyunun dosyalarında Save dosyam gözüküyordu.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Save dosyam bozuldu. Oyuna girdiğimde bana yeni dünya aç diyordu. Ama dün gece her şey normaldi. Oyunu kaydedip çıkmıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (oyunun dosyalarında Save dosyam gözüküyordu.)

Ekran görüntüsü 2022-01-19 130001.png

Dünyanın haritasında herhangi bir problem yok düzgün çalışıyor. Tam olarak ne yaptıktan sonra bozuldu? Biraz detay verebilir misin? Chunk silme programı kullandın mı hiç?

Eki Görüntüle 1274696

Dünyanın haritasında herhangi bir problem yok düzgün çalışıyor. Tam olarak ne yaptıktan sonra bozuldu? Biraz detay verebilir misin? Chunk silme programı kullandın mı hiç?

Hayır, oyunu dün yükledim zaten. Yeni dünya açıp oynamaya başladım akşamüstü kapatmıştım. Gece tekrar açtığımda hata yoktu biraz oynayıp kaydettim ve düzgünce kapattım. Ancak bu sabah girdiğimde bana yeni dünya açmamı isteyen bir ekran karşıladı. Ben de şaşırdım. Önceden de aynısı olmuştu burada bir arkadaş bana bir şekilde yardımcı olup sorunu çözmüştü. Ben de o ümit ile tekrar geldim. (oyun orijinal)
@Mert Atakann müsaitseniz yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı