Minecraft 1.17 bozuk görünüyor

OmeRRF

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
13700H 3050 6GB 1TB SSD 16GB RAM
Minecraft 1.17 giriyorum ama oyunun normal Minecraft ile alakası yok. Çok değişik çocuk oyunu gibi gözüküyor, bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü var mı? Texture pack açık kalmış olabilir.

---------

SS atabilir misiniz? Ayarlarda bir seçenek olacak, oyunun görünümünü değiştiriyor. İsmini hatırlarsam yazarım.

Sanırım "Super Secret Settings"i kastettiniz. Eğer o ise o ayar bu sürümlerde yok.

@the doppler effect hayır dostum kaynak paketi yüklü değil. Minecraft'ı ve dosyaları silip tekrar yükledim yine düzelmedi farklı bildiğin bir şey varsa yazarsan sevinirim.
Böyle görünüyor anlamadım

Dosya Ekleri

• IMG-20210918-WA0042.jpg
    IMG-20210918-WA0042.jpg
    257,9 KB · Görüntüleme: 148
  • IMG-20210918-WA0041.jpg
    IMG-20210918-WA0041.jpg
    187,8 KB · Görüntüleme: 92
Bu ne ya :D Bir yerden modlu korsan filan mı indirdin? Eğer öyleyse orijinal Launcher'i indirip onunla oyna. Fakat öncesinde çalıştıra %appdata% yaz orada en başta ".minecraft" isminde klasör var onu sil temiz kurulum yapsın.

Böyle görünüyor.
Bu ne ya :D Bir yerden modlu korsan filan mı indirdin? Eğer öyleyse orijinal Launcher'i indirip onunla oyna. Fakat öncesinde çalıştıra %appdata% yaz orada en başta ".minecraft" isminde klasör var onu sil temiz kurulum yapsın.
Kanka orjinal Minecraft . Minecraft dahil herşeyi sildim ama düzelmedi başka bir çözüm varmı acaba
Hocam texturpack var mı?
Yok kanka
Hocam texturpack var mı?
Yok kanka

Geri
Yukarı