Minecraft 1.17 hakkında düşünceleriniz?

Bence... Rezalet! Yani herkesin çok sevdiği 1.17 sürümü beni hiç cezbetmedi! Oyun hiç eski tadını vermeyecek gibi. Modlu Minecraft gibi görünüyor şimdilik ve klasik oyundan hiçbir şey kalmamış gibi. Yeni orelar da çok kötü görünüyor mesela... Çok üzülüyorum güzelim oyuna. Tabii bu benim düşüncem sizin düşüncenizi de merak ediyorum.

Bence cok guzel modlu gibi gorunuyor demissin ama ben Minecraft'ta ejderi oldurdukten sonra canim sıkılıyor, bence gerekli ve guzel guncelleme eski tadi istiyorsan 1.8 falan oyna.

Aga anlayamadım gitti. Doğukan adal direk 400 elmas buldu ben 3 saat 14. kat ve altında elmas aradım 1 tane dahi yok.

O adamı hiçbirzaman sevmedim ve yalancı birisi olduğunu bildiğim için yazıyorum MC'nin haritalarında şans değerlerini arttırmak için kullanılabilen trainerler var her snapshotlar için falan var değiştirdikten sonra chunkları re-generate ediyor otomatik regenlenen cevherler yazdığın değer kadar çıkıyor bugün indirip denedim garip.

Herkes kötü demiş ama Minecraft yani Mojang stüdyosu renk körlerini de düşünerek yaptı bu yamayı. Eskiden bir renk körü neyi toplayacağını bilemiyordu. Temalar aynı olduğu için bence renk körlerine yönelik bir güncelleme olmuş. Bir oyuncu demir ya da kömür alacağını karıştırabilir mesela. Tabii bu benim kararım.

Herkes kötü demiş ama Minecraft yani Mojang stüdyosu renk körlerini de düşünerek yaptı bu yamayı. Eskiden bir renk körü neyi toplayacağını bilemiyordu. Temalar aynı olduğu için bence renk körlerine yönelik bir güncelleme olmuş. Bir oyuncu demir ya da kömür alacağını karıştırabilir mesela. Tabii bu benim kararım.

Renk körü texture packleri bulunuyor yalnız.

En boş güncellermelerden.Minecraft hep güzel güncellemelerle gelirdi ama 1.16 dan sonra her güncellemede çok az mob ve yeni özellik gelmeye başladı.Minecraftın 1 yılda yaptığı güncellemeleri mod yapanlar 2 ayda yapar.

Minecraft yapımcıları oyuna bir pixel eklediklerinde :
😩

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı