Sabotaj Hakkında Düşünceleriniz

Ben size tüm haritalar çalıntı demedim, adam akıllı argüman bulamadığınız için tek bir noktaya kafayı takıp üzerinde itiraz ediyorsunuz çünkü itiraf etmek zorunuza gidiyor evet bu ucuz basit bir oyun.

Özgün ne olmasını istiyorsunuz? bütün FPS oyunları birbirine benzer kolaysa kendiniz yapabilirsiniz daha iyisini.

Özgün ne olmasını istiyorsunuz? bütün FPS oyunları birbirine benzer kolaysa kendiniz yapabilirsiniz daha iyisini.
Oyun çok ucuz, basit ve kalitesiz. UE4 kullanmak dışında bir marifeti yok. Eğer bu söylediklerim sizi kızdırıyorsa siz bu konuyu okumamalısınız zaten. ''Kolaysa kendin yap'' nedir? Ben mi para kazanacağım bu oyundan? Yazdıklarınızı bir kere olsun okudunuz mu?

Hayırdır, siz mi yaptınız bu oyunu? ''Milli oyunumuz'' eleştirildi diye mi tetiklendiniz yoksa?

Oyun çok ucuz, basit ve kalitesiz. UE4 kullanmak dışında bir marifeti yok. Eğer bu söylediklerim sizi kızdırıyorsa siz bu konuyu okumamalısınız zaten. "Kolaysa kendin yap" nedir? Ben mi para kazanacağım bu oyundan? Yazdıklarınızı bir kere olsun okudunuz mu?

Hayırdır, siz mi yaptınız bu oyunu? "Milli oyunumuz" eleştirildi diye mi tetiklendiniz yoksa?

Daha yeni çıkmış oyundan ne bekliyorsun? CS:GO'nun beta halini gör bakayım bu oyundan beter.

Aynen aynen 2 yıla CS:GO'yu geride bırakır. UE4 kullanıyo nasıl olsa.
Kimse size oyun CS:GO yu geçer demedi. Üslubunuza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca bir ekip bir araya gelerek bir şey yapmaya çalışmış neden bu şekilde köstek oluyorsunuz. Olamıyorsunuz, kendinizce olmaya çalışıyorsunuz daha doğru bir ifade.

Ayrıca Dust 2 haritası oyuna oyuncuların isteği üzerine eklendi bunu da belirtmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse size oyun CS:GO yu geçer demedi. Üslubunuza dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca bir ekip bir araya gelerek bir şey yapmaya çalışmış neden bu şekilde köstek oluyorsunuz. Olamıyorsunuz, kendinizce olmaya çalışıyorsunuz daha doğru bir ifade.

Ayrıca Dust 2 haritası oyuna oyuncuların isteği üzerine eklendi bunu da belirtmek isterim.

Ben mi konuyu CS:GO'ya getirdim? Burada ''büyük oyun olur'' iddiasını atan, CS:GO ile kıyaslayan sizlersiniz. Madem öyle bu beklentileriniz ile alay edildiğinde ağlamayın lütfen. Çünkü gerçekten alay konusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı