Minecraft 1.19.2'de nasıl FPS yükseltilir?

İşletim sistemi
Windows 10

ibrahim_eness

Centipat
Daha fazla  
RAM
12 gb drr4
Ekran kartı
İntel hd620
İşlemci
İntel i3 7.Nesil
1.19.2 de vanilla droplu 10 OptiFine ile droplu 15 FPS alıyorum. Bunu 40,50 FPS yapmanın bir yolu var mıdır? (laptopta oynuyorum ısınma sorunu biraz var)

1.19.2 de vanilla droplu 10 OptiFine ile droplu 15 FPS alıyorum. Bunu 40,50 FPS yapmanın bir yolu var mıdır? (laptopta oynuyorum ısınma sorunu biraz var)
Texture pack kullanın. (16x veya kullanabilirseniz 8x.) Chunkları 2'ye çekin. Gölgelendirmeleri iptal edin. Launcher üzerinden izin verilen RAM miktarını arttırın. (Bazen düşürmekte yardımcı oluyor.)

Texture pack kullanın. (16X veya kullanabilirseniz 8X.) Chunkları 2'ye çekin. Gölgelendirmeleri iptal edin. Launcher üzerinden izin verilen RAM miktarını arttırın. (bazen düşürmekte yardımcı oluyor.)

Evet bu kadar ayar yaparsanız bayağı FPS artar ama oyundan soğutur Minecraft Bedrock Edition daima tavsiye ederim.

Bedrock Editon'da çoğu sunucu yok ve Java zevki vermiyor.

Aga açıkçası ben Java'dan gereksiz yere nefret ediyorum sunucu da zaten az çok var Java'ya pek ilgim yok yani böyle basit değil sert, ama bedrock öyle değil güzel modlar vb. var ben oynarken eğleniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı