Minecraft 1.19.3 Survival İçin Mükemmel Seed

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
1.19.3 de başlangıçta Survival için çok iyi olan bir seed buldum. İlk başta adını unuttuğum denizde spawn olan taş binalardan birini bulacaksınız(1), onun içinde hemen yanınızda olan bir gömülü hazinenin haritası var(2).O hazinenin içinde başlangıç için gayet iyi olan şeyler bulacaksınız(3).Etrafta ise bir sürü maden var. Ayrıca spawnın hemen yanında koyu meşe ormanı da var.
Seed: 4336070806229729818
Sürüm: 1.19.3 Java

1674754027455.png

1674754085401.png

1674754113705.png

Son düzenleme:
Hocam optifine kurun 50 fps alıyorsunuz.
Hocam Sodium var zaten, normalde 12 chunk falan oynuyorum bir şey için 16'ya almıştım.12 de stabil 60 alıyorum yoksa.

Hocam sodium var zaten, normalde 12 chunk falan oynuyorum bir şey içn 16'ya almıştım. 12 de stabil 60 alıyorum yoksa.

Hocam Sodium'un yanına eğer kurulu değilse lithium, starlight, lazydfu, entity culling, Memory leak fix ve ferritecore modlarını da kurmayı deneyin büyük bir FPS artışı yaşatacaktır. Ayrıca simply optimized mod paketini önerebilirim. Oyuna fabulously optimized adlı mod paketi aksine OptiFine özellikleriyle alakalı hiçbir şey eklemeden tamamen vanillayı optimize etmeyi amaçlayan bir mod paketi.

Hocam Sodium'un yanına eğer kurulu değilse lithium, starlight, lazydfu, entity culling, Memory leak fix ve ferritecore modlarını da kurmayı deneyin büyük bir FPS artışı yaşatacaktır. Ayrıca simply optimized mod paketini önerebilirim. Oyuna fabulously optimized adlı mod paketi aksine OptiFine özellikleriyle alakalı hiçbir şey eklemeden tamamen vanillayı optimize etmeyi amaçlayan bir mod paketi.
Hocam Lithium zaten kurulu, diğerlerine bakarım.Phospor da var ayrıca ona da bakmanızı öneririm.Farmları etkiliyor mu ayrıca attığınız modlar?Gelişince mininum 10 20 farm kuruyorum çünkü.

Son düzenleme:
Hocam lithium zaten kurulu, diğerlerine bakarım. Phospor da var ayrıca ona da bakmanızı öneririm.

Hocam starlight, phospor yerine geçiyor. Amaçları aynı olduğu için ikisini aynı anda kullanamıyorsunuz. Starlight daha optimize olduğu için optimizasyon paketlerinde daha çok kullanılıyor. Phospor yerine starlight kullanmanızı öneririm.

Hocam starlight, phospor yerine geçiyor. Amaçları aynı olduğu için ikisini aynı anda kullanamıyorsunuz. Starlight daha optimize olduğu için optimizasyon paketlerinde daha çok kullanılıyor. Phospor yerine starlight kullanmanızı öneririm.
Hocam Simply Optimized indirdim, pek de ir etki yapmadı.Belki 5 FPS falan arttırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı