Minecraft 1.19'a neler gelmeli?

AAA oyunu değil ki 60-70 dolardan satılsın. Hem ucuza satılmasıyla ne alakası var ki? Çok fazla satan bir oyun ve farklı satın almalar var.

Dostum sen kaç milyar dolara alındığını biliyor musun Minecraft'ın haklarının? Milyarlarca dolar para verip oyunu 20 dolardan satıyorlarsa satış fiyatlarını kafalarına takmıyorlar demektir.

Daha fazla yapı. Daha fazla keşif hissi. Elmastan daha iyi bir cevher. Daha fazla alet. Oyunda sanki yapacak hiç bir şey yok gibi. Madenler çok sıkıcı. Daha fazla NPC.

Dostum sen kaç milyar dolara alındığını biliyor musun Minecraft'ın haklarının? Milyarlarca dolar para verip oyunu 20 dolardan satıyorlarsa satış fiyatlarını kafalarına takmıyorlar demektir.
2.5 milyar dolara alındı. Satış rakamlarına da bakarsak zaten geçti 2.5 milyar doları. Elbette şirketin bu süre zarfında oyunu geliştirirken yaptığı yatırımlar ve masraflar oldu ama dediğim gibi başka satın alımlar da var oyunda. Satış fiyatlarını önemsemeseler neden bu oyunu geliştirsinler ki? Para kazanmak için yapıyorlar bu işi. Dediğim gibi, 60-70 dolardan satışa çıkmıyor çünkü bir AAA oyunu değil. Oyunu satan alan kitlenin içinde de yaşı küçük olan çok fazla kişi var. Yüksek fiyattan satış yapsalar bu kadar kazanmazlardı diye düşünüyorum. Minecraft biten bir oyun değil, yapılacak çok fazla şey var neden bu gelir kapısını kapasınlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı