Minecraft 15. yıl indirimleri ne zaman bitecek?

Şimdi kafam çok karıştı, 15.yıl nedeni ile oyun 224 tl ye düşmedimi?
Bakın her sene yıl dönümü indirimi yapıyor Minecraft,yani bu bu yıla özel bir şey değil. Yıl dönümü indirimleri her yıl aynı tarihte başlayıp bitiyor. @UqSKY adlı arkadaşın verdiği tarih doğru yani.

2022 yılındaki bu.(sanırım) 91 lira değil 2022 deydi o.
2 tane link var orada girip baktığında zaten 91 TL olanın Mısır ülkesindeki fiyat olduğunu göreceksin. Niye halen anlamıyor ve ısrarla diretiyorsun. Türkiye fiyatı da yazıyor 254,50 olarak. İlla gözünüze mi sokalım fiyatları anlayabilin diye? Sorduğun tarihe cevap verildi. Kaynak sordun ona da cevap verildi. Şimdi de fiyata takılıyorsun. LGSde başarılar.

Ne zaman bitmesinin ne önemi var ailenden falan almasını istedin onlarda şu kadar gün sonra alırım falan mi dediler? Öyleyse söyle onlara indirim her an bitebilir kap gitsin.

15 gün diye düşünüyorum. Sitelerinde "Join us for 15 consecutive days of discounts, surprises, and celebrations." bu şekilde yazmışlar. 15 Günlük bir şey olacaksa indirimde 15 gün sürer muhtemelen. Yanlış ise özür diliyorum.

Burada 22 Hazirana kadar gösteriyor.
Biraz geç oldu kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240520-165411~2.png
    Screenshot_20240520-165411~2.png
    83,6 KB · Görüntüleme: 432
arkadaşlar her sene %50 indirimde mi oluyor yoksa daha fazla olduğu da varmı

Hocam hani her yıl doğum günü indirimi yapıyorlar ya hanindirimler hep %50 oranda mı oluyor yoksa daha indirimli tarihler de oluyor mu

sizce 70 tl daha verip deluxe almak daha mı mantıklı yoksa standart paket yeterli mi

Son düzenleme:
Burada 22 Hazirana kadar gösteriyor.
Biraz geç oldu kusura bakmayın.
1716277088943.png

Ben bunu zaten ilk sorduğu gün söylemiştim ama konu sahibi inanmamakta ısrar etti.

arkadaşlar her sene %50 indirimde mi oluyor yoksa daha fazla olduğu da varmı

sizce 70 tl daha verip deluxe almak daha mı mantıklı yoksa standart paket yeterli mi

Her sene olmaz 15. yıla özel indirim. Ki 13 Eylül 2023 tarihine kadar 199 TLidi.

Minecraft Bedrock Sürümü şunları içerir:
Bedrock, oyunun Java dışındaki herhangi bir sürümünü ifade eder.
Bedrock Minecraft konsolunda, mobil cihazda ve PC'de oynanabilir
Eklentiler veya görünüm paketleri piyasadan satın alınabilir
Bedrock oyuncuları çevrimiçi olarak herhangi bir Bedrock oyuncusuyla oynayabilir
Bedrock, Java Sürümünden daha sorunsuz çalışır
Bedrock, mobil cihazdayken hareket veya dokunmatik kontrol cihazına geçme seçeneğine sahiptir
Bedrock, Xbox hizmetlerine bağlıdır, çevrimiçi deneyim daha sıkı bir şekilde denetlenir ve ebeveyn denetimlerinde ince ayarlar yapılabilir.

Deluxe Koleksiyon şunları içerir:
1600 Minecoin
5 harita (Skyblock One Block, Hacker Tools, Evcil Hayvan Koleksiyonu, Parkour Spirali ve Orijinal Yatak Savaşları)
3 Görünüm Paketi (Casus Yaratıklar, Sevimli Anime Gençler ve Sevimli Yaratıklar)
1 doku paketi (Keskinlik)
5 Karakter Oluşturucu öğesi ve üç ifade

Kaynak: Microsoft C2C Minecraft Java & Bedrock Dlx 15 Anniversary fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Geri
Yukarı