Minecraft, 21W19a snapshot sürümü ile Java 16'ya geçiyor!

Dünyanın en çok oynanan oyunu Minecraft, 21W19a snapshot sürümü ile Java 16'ya geçiyor, bu demek oluyor ki düşük sisteme sahip oyunlar için iyi haber çünkü Java 15'te optimizasyon sorunları ve FPS düşmesi gibi sorunlar vardı.

Java 16 ile bu sorunlar ortadan kalkacak, ancak korsan başlatıcı kullananlar Java 16'dan yararlanamayacak.

Minecraft'a bence Premium ve normal olmak üzere 2 hesap çeşidi koymalılar. Normal hesaplar ücretsiz olmalı ve orijinal başlatıcıdan girilebilmeli ama sadece normal hesaplar aktif olan sunuculara girebilmeli ve skin yapılmamalı. (Yani korsan gibi ama mojang bunu desteklemeli.) Ama Premium hesaplar hem skin yapabilsin ve Premium aktif sunuculara girebilsin. Tabi böyle bir şeyin gelmesi imkansız. Ben hayal dünyamda yaşamaya devam edeyim.

Minecraft'a bence Premium ve normal olmak üzere 2 hesap çeşidi koymalılar. Normal hesaplar ücretsiz olmalı ve orijinal başlatıcıdan girilebilmeli ama sadece normal hesaplar aktif olan sunuculara girebilmeli ve skin yapılmamalı. (Yani korsan gibi ama mojang bunu desteklemeli.) Ama Premium hesaplar hem skin yapabilsin ve Premium aktif sunuculara girebilsin. Tabi böyle bir şeyin gelmesi imkansız. Ben hayal dünyamda yaşamaya devam edeyim.
Notch hala Minecraft'ın kurucusu olsaydı, öyle bir şey mümkün olabilirdi.

Ancak Minecraft hala bunu desteklemiyor.

Belki de yakında olabilir.

Son düzenleme:
Notch hala Minecraft'ın kurucusu olsaydı, öyle bir şey mümkün olabilirdi.

Ancak Minecraft hala bunu desteklemiyor.

Belki de yakında olabilir.

Var zaten. Hesap oluşturup oyunu satın almadan girersen öyle oluyor. Mesela Microsoft ya da Mojang hesabı oluşturuyorsun. Sonra kayıt olurken satın almak için kartı girme yerine gelince çıkıyorsun. Daha sonra launcherdan giriş yapınca bedavaya oynayabiliyorsun.

Var zaten. Hesap oluşturup oyunu satın almadan girersen öyle oluyor. Mesela Microsoft'ya da Mojang hesabı oluşturuyorsun. Sonra kayıt olurken satın almak için kartı girme yerine gelince çıkıyorsun. Daha sonra Launcher'dan giriş yapınca bedavaya oynayabiliyorsun.

Hocam peki o hesap ile Hypixel gibi crack olmayan sunuculara girebiliyor muyuz? Ve skin yapabiliyor muyuz?

Hocam peki o hesap ile Hypixel gibi crack olmayan sunuculara girebiliyor muyuz? Ve skin yapabiliyor muyuz?
Bedava ile olmuyor. Sadece bir dünya oluşturmanıza izin veriyor. Başka oluşturamıyorsunuz. Sunucular ve skinler yok.

Hocam benim bahsettiğim crackli gibi skin yapamayalım, süremiz olmasın, dünya oluşturma sınırsız olsun ve sadece ücretsiz hesaplara izin verilen sunuculara girebilelim crackli gibi. Yani bunu microsoft/mojang desteklesin. Tabi böyle bir şey imkansız.

Hocam benim bahsettiğim crackli gibi skin yapamayalım, süremiz olmasın, dünya oluşturma sınırsız olsun ve sadece ücretsiz hesaplara izin verilen sunuculara girebilelim crackli gibi. Yani bunu microsoft/mojang desteklesin. Tabi böyle bir şey imkansız.
Satın al.

Yeni konular

Geri
Yukarı