Minecraft 276 GB yer kaplıyor

Alican_123

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
1050 ti
Anakart
MS-7C09
İşlemci
12th gen intel core i3 12100
Merhaba bilgisayarda sadece Minecraft var 276 GB yer kaplıyor nedenini anlayamadım nasıl çözerim PC uyarı vermeye başladı nasıl çözerim?

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-24_212143998.png
    resim_2024-01-24_212143998.png
    100,9 KB · Görüntüleme: 48
Log dosyaları yani günlük dosyaları bu kadar yer kaplıyor diğer dosyalar ne bilmiyorum ama normal değil bildiğim kadarıyla sodium modu ile MSI Afterburner kullandığınız zaman böyle bir sorun oluyordu.

Merhaba bilgisayarda sadece Minecraft var 276 GB yer kaplıyor nedenini anlayamadım nasıl çözerim PC uyarı vermeye başladı nasıl çözerim?
Logs dosyalarını temizlerseniz sıkıntı çıkmaz adı üstünde oyun logudur ama diğer dosyaları göremediğim için yorum yapamayacağım.

Orası öyle ama arkadaşta aynı mantıkta söylemiş.
Efendim zaten saves dosyası 800 mb konuyu boş doldurmayalım.

Logs dosyalarını temizlerseniz sıkıntı çıkmaz adı üstünde oyun logudur ama diğer dosyaları göremediğim için yorum yapamayacağım.

Efendim zaten saves dosyası 800 MB konuyu boş doldurmayalım.

Nasıl temizlerim?

Hocam gerçek boyutunda dünya haritası falan mı oynuyorsun bu ne.

Sadce Online oynuyorum bende anladım.

Nasıl temizlerim?

Sadce Online oynuyorum bende anladım.

Efendim içindeki tüm dosyaları silerseniz sıkıntı çıkmaz logs klasörünün. Bende de olmuştu logs klasöru 15 GB olmuştu olabiliyor bazı sunuculardan kaynaklı ama diğer dosyayı da detaylı atarsaniz neler olduğunu yorum yapabilirim bu arada ben logs klasörumu her hafta yenilerim eğer içinde sunuculardaki sohbet kayıtları ve benzeri şeyler vardır oyununuza etki etmez.

Geri
Yukarı