Minecraft 3056 yapılı köy nereden bulunur?

Mor Koşucu

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3. dakikadaki köyün seedi nedir?

Tabii ki hocam. Ben o videodaki yorumdan yola çıkarak bunu yaptım.
1.8, 1.8 Pre-3 sürümünü, 1.7.10 sürümünü denedim. Ayrıca kaynakta hem 8897460229726541328 hem de 88974602297265413 seed'leri paylaşılmıştı. İkisini de üç sürümde de denedim. Maalesef olmadı. Sanırsam video da clickbait.

1.8, 1.8 Pre-3 sürümünü, 1.7. 10 sürümünü denedim. Ayrıca kaynakta hem 8897460229726541328 hem de 88974602297265413 Seed'leri paylaşılmıştı. İkisini de üç sürümde de denedim. Maalesef olmadı. Sanırsam video da clickbait.

Sanırım hocam. Yorum yapanlar ise kendisi.

O zaman Save dosyası olarak eklemişler videoya.

Hocam Minecraft gibi bir oyunda çok büyük olasılıklar döndüğü için köylerin yan yana olması gayet normal, önceden 4 köyün yan yana olduğunu görmüştüm fakat videodaki olayın da bu olası durumların arasında çok çok küçük bir olasılıkla olabileceğini düşündüm, hatta Save dosyası da olabilir fakat böyle geniş olasılıklı bir oyunda herhangi bir seed de olabilir fakat herhangi bir seedle bu kadar büyük bir köy hâlâ ortaya çıkmadıysa bu konu büyük ihtimalle Save dosyasıdır. İyi sosyaller.

Hocam Minecraft gibi bir oyunda çok büyük olasılıklar döndüğü için köylerin yan yana olması gayet normal, önceden 4 köyün yan yana olduğunu görmüştüm fakat videodaki olayın da bu olası durumların arasında çok çok küçük bir olasılıkla olabileceğini düşündüm, hatta Save dosyası da olabilir fakat böyle geniş olasılıklı bir oyunda herhangi bir seed de olabilir fakat herhangi bir seedle bu kadar büyük bir köy hâlâ ortaya çıkmadıysa bu konu büyük ihtimalle Save dosyasıdır. İyi sosyaller.
Tamam. Şimdi anladım. Teşekkür ederim açıklama için.

Yeni konular

Geri
Yukarı