Minecraft 60 FPS sorunu ve Optifine kurma

stas1f1

Hectopat
Yer
Adana-Seyhan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Minecraft oynarken VSync kapalı ve kare hızı sınırsızda fakat 60 FPS geçemiyorum. Bir de Optifine indirmek istiyorum fakat RAR biçiminde iniyor, bunu nasıl kurarım? Teşekkürler şimdiden.
Abi lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
Minecraft oynarken VSync kapalı ve kare hızı sınırsızda fakat 60 FPS geçemiyorum. Bir de Optifine indirmek istiyorum fakat RAR biçiminde iniyor, bunu nasıl kurarım? Teşekkürler şimdiden.
Abi lütfen yardım edin.
Optifine için şunu söyleyeyim.Sanırım bilgisayardan pek anlamıyorsun WinRar indirip kurman gerek. Kurduktan sonra Rar dosyasını açıp içindeki optifine'yi masaüstü'ne atıp kurman yeterlidir. 60 FPS konusuna gelirsek donanım ile ilgili Bilgisisayar'ının gücü o kadar ise o kadar alırsın. FPS BOOST TEXTUREPACK indirip kur belki FPS artar.

OptiFine için şunu söyleyeyim. Sanırım bilgisayardan pek anlamıyorsun WinRAR indirip kurman gerek. Kurduktan sonra RAR dosyasını açıp içindeki OptiFine'yi masaüstü'ne atıp kurman yeterlidir. 60 FPS konusuna gelirsek donanım ile ilgili bilgisisayar'ının gücü o kadar ise o kadar alırsın. FPS Boost texturepack indirip kur belki FPS artar.

Sabit 60 FPS RAR biçiminde iniyor içindeki dosyaları kuramazsın sen anlamıyorsun bence PC'den.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı