Minecraft 85 TL'den 199 TL'ye yükseldi

Catexe

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Ben bugün Minecraft alacaktım da Java and bedrock ama 85 ₺den 200₺ olmuş almaya değer mi? Ve tekrar 8 ₺ olur mu? Bugün çünkü acayip üzüldüm alacağım diye seviniyordum gitti Microsoft 200 ₺ yaptı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben bugün Minecraft alacaktım da Java and bedrock ama 85 ₺den 200₺ olmuş almaya değer mi? Ve tekrar 8 ₺ olur mu? Bugün çünkü acayip üzüldüm alacağım diye seviniyordum gitti Microsoft 200 ₺ yaptı.

Ben de bugün yüklemiştim parayı tam olarak da bugün bitti indirim.

Bu arada değmez gibime geliyor. Tekrar düşüreceklerdir büyük ihtimal. Bekleyin derim, ben de öyle yapacağım. 200TL'ye onlarca oyun varken crackli Launcher'ı daha iyi olan bir oyunu almak mantıksız geliyor ama oyun Minecraft olunca ikileme düşüyor insan. Yine de tercih sizin, paranız varsa neden olmasın?

Alternatif bir seçenek olarak game pass deneyebilirsin. Aylık 30 tl'ye minecraft dahil çok daha fazla oyuna erişebiliyorsun. Karar senin tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı