Minecraft ''A Java exception has occurred'' hatası

SouSage

Hectopat
Yer
Konoha
Java ve Java JDK inili fakat server.jar girmeye calışırken başta bu hatayı verip sonra ''Java exception error has ocured'' diyor. Java'yı güncelledim JDK 21'ı denedim ama yine böyle diyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alınssütısı.PNG
    Ekran Alınssütısı.PNG
    2,1 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,6 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran Alıntıssı.PNG
    Ekran Alıntıssı.PNG
    2,7 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1951876

Birlikte aç dediğiniz de birden fazla Java çıkıyor mu? Çıkıyorsa openjdk olanı deneyebilir misiniz?
Sonoyuncuda birlikte ac olmuyor %appdata% .sonoyuncunun icin launcher.jar var onunla denedigimdede tepki yok normalde normal javayla yapınca hata verirdi.

Ve bu resimdeki klasor sonoyuncunun runtimedeki bir klasoru burdaki javaw.exe yi acmaya calıştıgımda şu hatayı veriyor

sss.png

Dosya Ekleri

• Ekran Alınxssastısı.PNG
    Ekran Alınxssastısı.PNG
    3,1 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
SonOyuncu'da birlikte AC olmuyor %appdata%.SonOyuncu'nun icin Launcher. Jar var onunla denedigimde de tepki yok normalde normal Java'yla yapınca hata verirdi.

Ve bu resimdeki klasor SonOyuncu'nun runtimedeki bir klasoru buradaki javaw.exe yi acmaya calıştıgımda şu hatayı veriyor.

Eki Görüntüle 1951891

Açıkçası SonOyuncu hakkında bir bilgim yok hiçbir zaman yüklemedim bu sorun ile sadece SonOyuncu jarını açarken mi karşılaşıyorsun?

%Appdata% konumundaki son oyuncuyla alakalı her şeyi silip tekrar indirin.

Bu en basiti runtimedakini de appdata dakini de sildim olmuyor.

Acaba ana Java path sistem değişkeni doğru mu? bu site üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Hocam bunu anlayamadım anydesk yoluyla yardım etme şansınız varmı yasak degil ise.

@Pocan video izleyip yaptım indiriginiz JDK orada var path yolu yani dogru.

Son düzenleme:
Bu en basiti runtimedakini de appdata dakini de sildim olmuyor.

Hocam bunu anlayamadım AnyDesk yoluyla yardım etme şansınız var mı yasak degil ise.

@Pocan video izleyip yaptım indiriginiz JDK orada var path yolu yani dogru.

Yardımcı olmak isterim fakat açıkçası çekiniyorum özelden destek sağlamak bu forum üzerinde yasak bu şekilde de ileri gidemiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı