Minecraft Acıkmama/Uyumama modu

eternal41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Singleplayer Minecraft dünyamda bir mod ekledim ve sonra o modu sildim o modu sildikten birkaç saat sonra açlık barı hiç inmemeye başladı ve ayrıca gece olduğunda yatınca sabah olmuyordu, ve bende time set day çektim, çektikten sonra bu sefer gece olmadı, fark ettiğim sorunlar bunlardı hiç açlık barı azalmıyor yani acıkmıyorum, gece yatınca sabah olmuyor, nasıl çözebilirim?

NOT: Farklı bir singleplayer dünyası açtığımda böyle sorunlarla karşılaşmadım, fakat modu sildiğim anda değil modu sildikten birkaç saat sonra bu sorunlar oldu modu sildikten sonra oyuna girdim ve hiçbir sorun yoktu her şey'i yapabiliyordum ama 1-2 saat sonra çıkıp tekrar girdiğimde yapamadım bu dediğim şeyleri, nasıl çözebilirim bilen varsa yardım etsin. Teşekkürler.

NOT 2: Sürüm = 1.18.2 (Forge = Modlu)

Merhaba, Singleplayer Minecraft dünyamda bir mod ekledim ve sonra o modu sildim o modu sildikten birkaç saat sonra açlık barı hiç inmemeye başladı ve ayrıca gece olduğunda yatınca sabah olmuyordu, ve bende time set day çektim, çektikten sonra bu sefer gece olmadı, fark ettiğim sorunlar bunlardı hiç açlık barı azalmıyor yani acıkmıyorum, gece yatınca sabah olmuyor, nasıl çözebilirim?

NOT: Farklı bir singleplayer dünyası açtığımda böyle sorunlarla karşılaşmadım, fakat modu sildiğim anda değil modu sildikten birkaç saat sonra bu sorunlar oldu modu sildikten sonra oyuna girdim ve hiçbir sorun yoktu her şey'i yapabiliyordum ama 1-2 saat sonra çıkıp tekrar girdiğimde yapamadım bu dediğim şeyleri, nasıl çözebilirim bilen varsa yardım etsin. Teşekkürler.

Barışçıl modunda mısın?

Merhaba, singleplayer Minecraft dünyamda bir mod ekledim ve sonra o modu sildim o modu sildikten birkaç saat sonra açlık barı hiç inmemeye başladı ve ayrıca gece olduğunda yatınca sabah olmuyordu, ve bende time set day çektim, çektikten sonra bu sefer gece olmadı, fark ettiğim sorunlar bunlardı hiç açlık barı azalmıyor yani acıkmıyorum, gece yatınca sabah olmuyor, nasıl çözebilirim?

Not: Farklı bir singleplayer dünyası açtığımda böyle sorunlarla karşılaşmadım, fakat modu sildiğim anda değil modu sildikten birkaç saat sonra bu sorunlar oldu modu sildikten sonra oyuna girdim ve hiçbir sorun yoktu her şey'i yapabiliyordum ama 1-2 saat sonra çıkıp tekrar girdiğimde yapamadım bu dediğim şeyleri, nasıl çözebilirim bilen varsa yardım etsin. Teşekkürler.

Not 2: Sürüm = 1.18.2 (Forge = modlu)

Bir tane gamurle komudu vardı onunla yapılabilir.

Barışçıl modunda mısın?

Barışçıl modda olsa gece veya gündüz yani döngü olması gerekiyor yine.

/gamerule randomTickSpeed 3 yazmayı dener misiniz.

Geri
Yukarı