Çözüldü Minecraft açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HyoxTR

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben 2-3 yıl önce Minecraft Java and Bedrock'ı satın almıştım ve bugün Bedrock oynamak istedim açmaya çalıştığımda da %34'te takılı veriyor ne olduğunu anlamadım yardım edin 🙏🙏

Hocam o doğrudur ona bir şey demiyorum eğer ondan önceki Minecraft sürümleriyle çakışıyorsa bu çözümün işe yaraması gayet doğal.

Arkadaş Bedrock oynuyorum demiş. .minecraft klasörü ne alaka işte onu anlamadım. Daha açıklayıcı bir şekilde yazar mısınız?

Arkadaş Bedrock oynuyorum demiş. Minecraft klasörü ne alaka işte onu anlamadım. Daha açıklayıcı bir şekilde yazar mısınız?

Bedrock öncesi crack bir sürüm ya da değil başka bir sürümünü kullandıysa o istemcinin indirdiği sürümlerle Bedrock sürümü çakışmış olabilir bilgisayarda.

Bedrock öncesi crack bir sürüm ya da değil başka bir sürümünü kullandıysa o istemcinin indirdiği sürümlerle Bedrock sürümü çakışmış olabilir bilgisayarda.

Öyle bir şey olamaz ki işte. .minecraft klasörü Minecraft for Windows 10'dan tamamen bağımsız. Ki korsan bir istemci neden Bedrock sürümünü .minecraft klasörüne indirsin?

Öyle bir şey olamaz ki işte. Minecraft klasörü Minecraft for Windows 10'dan tamamen bağımsız. Ki korsan bir istemci neden Bedrock sürümünü. Minecraft klasörüne indirsin?

Hocam crack Bedrock sürümünden bahsetmiyorum. Neyse konuyu boş yere kirletmeyelim. Sorun çözüldü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı