Çözüldü Minecraft açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HyoxTR

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben 2-3 yıl önce Minecraft Java and Bedrock'ı satın almıştım ve bugün Bedrock oynamak istedim açmaya çalıştığımda da %34'te takılı veriyor ne olduğunu anlamadım yardım edin 🙏🙏

Başlat menüsüne %appdata% yazıp enterlayın. Ardından. Minecraft klasöründeki versiyon klasörünü silin ve oyunu tekrar açmayı deneyin. Ama unutmayın bu çözüm indirilmiş versiyonlarınızı silecektir.

Başlat menüsüne %appdata% yazıp enterlayın. Ardından. Minecraft klasöründeki versiyon klasörünü silin ve oyunu tekrar açmayı deneyin. Ama unutmayın bu çözüm indirilmiş versiyonlarınızı silecektir.

Çok teşekkürler biraz geç açtı ama sorunsuz açtı teşekkür ederim 🥲

Arkadaş Bedrock oynamaya çalıştığını belirttiği halde .minecraft klasöründen bahsediyorsunuz, nasıl bir kafa bu?

Arkadaş Bedrock oynamaya çalıştığını belirttiği halde. Minecraft klasöründen bahsediyorsunuz, nasıl bir kafa bu?

Zamanında Bedrock oynayan arkadaşımda aynı sorun olmuştu. Aynı çözüm yöntemi işe yaradı? Çözüm işe yaradıysa sizdeki nasıl bir kafa hocam?

Zamanında Bedrock oynayan arkadaşımda ayn sorun olmuştu. Aynı çözüm yöntemi işe yaradı? Çözüm işe yaradıysa sizdeki nasıl bir kafa hocam?

Kardeşim bahane uydurma lütfen. Arkadaşlarının böyle bir sorun yaşamadığını ikimiz de biliyoruz, konuyu daha fazla kirletmeyelim ve siz de bilmediğiniz konulara mesaj atmayın lütfen :)

Kardeşim bahane uydurma lütfen. Arkadaşlarının böyle bir sorun yaşamadığını ikimiz de biliyoruz, konuyu daha fazla kirletmeyelim ve siz de bilmediğiniz konulara mesaj atmayın lütfen :)

Yalan mı söyleyeceğim? Arkadaşın sorunuda çözüldü geçen sene aynı sorunu yaşayan arkadaşımda. Belki önceki Minecraft sürümleriyle çakışıyor olabilir? Neden alakasız gibi düşünüp insanları yeriyorsunuz anlamıyorum. Ha çözüm işe yaramasaydı o zaman anlardım.

Yalan mı söyleyeceğim? Arkadaşın sorunuda çözüldü geçen sene aynı sorunu yaşayan arkadaşımda. Belki önceki Minecraft sürümleriyle çakışıyor olabilir? Neden alakasız gibi düşünüp insanları yeriyorsunuz anlamıyorum. Ha çözüm işe yaramasaydı o zaman anlardım.

.minecraft klasörü Minecraft'ın Bedrock sürümüyle alakasız çünkü. Tamamen Java ile bağlantılı o klasör.

Minecraft klasörü Minecraft'ın Bedrock sürümüyle alakasız çünkü. Tamamen Java ile bağlantılı o klasör.

Hocam o doğrudur ona bir şey demiyorum eğer ondan önceki Minecraft sürümleriyle çakışıyorsa bu çözümün işe yaraması gayet doğal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı