Çözüldü Minecraft AFK balık farmı düzgün çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Minecraft'ta AFK balık farmı yaptım. Ancak F3+t yaptığım zaman nota bloğu kırılıyor. Aşağıyor bırakacağım videoda kırılmıyon. Bunu nasıl çözebilirim? Hayırlı günler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Yeni gelen güncelleme ile farmlar artık çalışmıyor.
1.16 öncesi sürümlerde geçerli diye biliyorum.
Balık farmının mantığı değişti (daha doğrusu tutmanın). Not defterinden oyun dosyalarından ayarlayabiliyordunuz ama oyunun doğallığını bozuyor biraz bana göre. Çalışma mantığı ise şu şekilde oldu balık tutuğun su kütlesinin büyüklüğüne bağlı olarak eşya düşüyor yani senin o minnacık yerde aynı farmı yapman mümkün değil biraz araştırırsan göreceksindir.

Balık farmının mantığı değişti (daha doğrusu tutmanın). Not defterinden oyun dosyalarından ayarlayabiliyordunuz ama oyunun doğallığını bozuyor biraz bana göre. Çalışma mantığı ise şu şekilde oldu balık tutuğun su kütlesinin büyüklüğüne bağlı olarak eşya düşüyor yani senin o minnacık yerde aynı farmı yapman mümkün değil biraz araştırırsan göreceksindir.
Not defterlerinden yapınca da olmuyor hocam. True değeri false yapamadım, izin vermiyor.

Peki bunu nasıl yaptın açıklar mısın kanka?

Geri
Yukarı